Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Lampy Dayline


jawosz

Rekomendowane odpowiedzi

hm nie wiem jak wstawić linki :disgust:

http://www.amp-tuning.com/audi-a4-8e-0004-luz-diurna-devil-eyes-cromado-p-483.html

http://www.cartuning-unlimited.de/CarTuning/Leuchten/Dayline-Scheinwerfer/Audi/Dayline-Scheinwerfer-chrom-fuer-Audi-A4::36270.html?referer=preisroboter&refID=8&

No chyba się udało :decayed:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 11:52_________________________________________________Zauważyłem że są dwa typy:

pierwszy link ma kierunkowskazy na LEDach a drugi na żarówke, ale na drugim serwisie też można znaleźć lampe z kierunkowskazem diodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bi-xenon B6 jest kozacki, a takie lampki to do golfa 2 albo rekina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak chłopaki , jeśli byłyby to lampy Valeo , Depo , FKAutomotive to wystawiający je na aukcje napewno pochwaliłby sie tym w opisie bo jak wiadomo są to uznane marki i jedyne jakie warto założyć. Skoro nie ma wzmianki o producencie to ja bym sie za bardzo nie podniecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bi-xenon B6 jest kozacki, a takie lampki to do golfa 2 albo rekina

ostatnio rozmawialem z elektrykiem i powiedział ze przerobienie lamp na porządne xenony to koszt 1000 zł.

A jak stoją bi-xenon całe lapmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dobra wiadomość :>

Są już na allegro w PL :shocked:

Zapraszam do oblukania:

http://www.allegro.pl/item694540350_lampy_przednie_dayline_audi_a4_8e_01_04_chrom.html

i wystawienia oceny na ich temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy to coś ala lexus look tylko że do przodu. Jednym słowem świecidełka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na święta bożego narodzenia jak znalazł :) choinka :D

ale nie przesadzajmy, jeżeli ktoś by mi je pokazał jak wyglądają na żywo to wtedy mogę ocenić.

Dzisiaj widziałem B6 z dayline ale innego typu - MASAKRA :shocked: ! jeszcze brakowało suszarki na ręczniki z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja sklepu : Wejherowo (25 km od Gdańska)

Jest ktoś na forum z trójmiasta zainteresowany takimi lampami :przebiegly:

Może poświęci się i obejży je osobiście jak są wykonane i czy pasują... ?

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 20:01_________________________________________________Założyłem do pakietu S4 cały przód orginał nowy - pasują dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te lampy,pojeździłem miesiąc i pognałem dalej...niech się ktoś inny z nich cieszy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...