Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Problem z odpalaniem


blind1

Rekomendowane odpowiedzi

problem mojej aduni przejawia sie tak ze rozrusznik kreci normalnie i odpala tez normalnie no i gasnie po sekundzie ;( ,po kilku razach zaskakuje normalnie i juz jest ok. nigdy tak sie nie dzialo :mysli: zawsze odpalala za pierwszym razem. komputer nie pokazuje zadnych bledow wiec nie wiem co moze byc przyczyna takiego zachowania :confused4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 14:46_________________________________________________prosze o pomoc moze wam tez sie to przytrafilo i wiecie jak temu zaradzic :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie zachowanie silnika może być związane ze spadkiem ciśnienia paliwa w kolektorze paliwowym.

Na początek spróbuj ściągnąć wężyk dochodzący do regulatora ciśnienia na kolektorze paliwowym i zaślep go(podniesie to ciśnienie paliwa o około 0,5 bara).Jeżeli silnik zacznie lepiej chodzić to znaczy że tu należy szukać przyczyny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale silnik pracuje ok jak juz odpali, problem jest tylko z odpaleniem go i to nie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze to moze byc to, zapala sie wlasnie ta kontrolka ale tez nie zawsze. wczoraj jak jechalem do kolegi zeby poweszyl co jej dolega zapalila mi sie dwa razy pod domem i oczywiscie problem z odpaleniem byl. jak juz dojechalem i chcialem mu pokazac o co chodzi kontrolka gasla calkiem normalnie no i odpalal na pierwsze zakrecenie. podlaczyl ja pod kompa i nie bylo zadnych bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majstry wymienily czujnik polozenia walu czy jakos tak i jest ok. narazie :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nieraz ten sam problem,ale u mnie to na pewno immobilaizer bo miga mi kontrolka,a jak już zgaśnie to pali bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nieraz ten sam problem,ale u mnie to na pewno immobilaizer bo miga mi kontrolka,a jak już zgaśnie to pali bez problemu

u mnie byl obiaw taki sam jak u ciebie a jednak nie byl to imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...