Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5/S5 Sportback


Rekomendowane odpowiedzi

widziałem na własne oczy :good:

Przecież tego modelu nie ma jeszcze w sprzedaży, więc jak mogłeś go widzieć na żywo?

Stary no co Ty ??

Auto nie musi być dostępne w sprzedaży, żeby je zobaczyć na ulicach. Po Niemcach już śmigają, a Wrocław to "prawie" Niemcy - bez obrazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzecie zdjęcie jakieś dziwne... :mysli: śmieszny spoiler i lampa prawa jakoś niżej się "zaczyna" :tongue4:

felgi :kox:

Wogóle ten tył jakiś taki przekombinowany, zalatuje nowszymi BMW :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem w Auto Premiun, nie był jeszcze nawet zarejestrowany, napaliłem się, chciałem brać w leasing, było 2.0 TFSI za 200 000 i 2.0 TDI 170 KM za 230 000 i powiedziałem tylko, że piękne ale nie na kieszeń mojej firmy :( innymi słowami jedno z najładniejszych Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem w Auto Premiun, nie był jeszcze nawet zarejestrowany, napaliłem się, chciałem brać w leasing, było 2.0 TFSI za 200 000 i 2.0 TDI 170 KM za 230 000 i powiedziałem tylko, że piękne ale nie na kieszeń mojej firmy :( innymi słowami jedno z najładniejszych Audi

A tak się się "obnosiłeś" z jej zakupem :)

Racja drogie te zabawki ale i piękne :) S5 Sportback prezentuje się również mega Bosko ")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basior to obnoszenie to było pół żartem pół serio - ale jak zobaczyłem cenę to się cieszę, że marzenia są free of charge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basior to obnoszenie to było pół żartem pół serio - ale jak zobaczyłem cenę to się cieszę, że marzenia są free of charge :)

He he. Spox kumam :)

Mam nadzieje i szczerze życzę spełnienia marzeń, a szczególnie tak ciekawych jak Audi A5 Sportback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba$ior gdyby nie krach w UK to w marcu na 99,9% jeździłbym Sport backiem a teraz niestety firma liczy każdego pensa, nawet po kradzieży B7ki zastanawiają się czy używka innej marki czy nówka :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac zderzak podobny do nowego A6 Sline , czyli w poliftowym a4 B8 tez pewnie pojda w tym kierunku.Ale poszlina latwizne bo widac ze nawet profil blotnika jest taki jak w starych lampach wiec zemienili lampy gril maske i zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario specjalnie dla Ciebie :wink4: na żywca robi mega wrażenie, a o dźwięku wydechu to już nie będę nawet pisał :jerk:

S5_Sportback.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...