Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Transport zakupionego sprzęgła wisko


ROBERT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem wczoraj nowe wisko ori BEHR. Wymieniłem go i po odpaleniu silnika i nagrzaniu się wszystko było ok. wisko chodziło jak należy. Dziś wróciłem z pracy ,temp. na klimatroniku 96 stopni otwieram maskę i próbuję zatrzymać wentylator wiska palcem,o dziwo udało mi się.Po zgaszeniu silnika wentylator nie stawia prawie żadnego oporu,a wczoraj nawet na zimnym silniku stawiał wyczuwalny opór. Dzwoniłem do tej firmy gdzie kupiłem to wisko i powiedzieli mi że na pewno źle przewoziłem to wisko i się wstrząsnęło i dopiero po jakimś czasie na nowo się ułoży. Czy ktoś słyszał o czymś takim czy to możliwe? A może po prostu próbują wcisnąć mi jakiegoś bubla. Slyszał ktoś o czymś takim żeby wisko się po jakimś czasie ułożyło?

Czy jest możliwe że wisko nie włącza się bo mam zatkaną chłodnicę i nie ma nawiewu gorącego powietrza na wisko? (jeszcze takie coś mi powiedzieli w tej firmie "chłodnic-pol" gdzie zakupiłem to sprzęgło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisko chodzi albo nie :decayed:. Pierwszy raz coś słyszę o złym transporcie :mysli:. Przecież to nie nerka :kox:. A jeżeli chodzi o chłodnice to, gdy by była zatkana to wisko by jeszcze szybciej się załączało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles pewnie w tej promocji za 150zl? :gwizdanie: dzwon niech wymieniaja.

nerki sie jakos wybitnie nie transpotruje. wkladasz do pudelka i ogien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wisko jak i np. popychacze hydrauliczne mają zaznaczony kierunek transportu.

Na pudełku powinna być strzałka wskazująca górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...