Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AC dla osoby<25 lat


Rekomendowane odpowiedzi

Do poniedziałku muszę się zdecydować na ubezpieczenie. OC to wiadomo ale chciałbym też AC bo mam pecha a to szyba pęknie, a to ktoś przerysuje zderzak i ucieknie. Stwierdziłem, że jeśli będę miał AC to będę spokojniejszy.

W związku z tym mam pytanie, do jakiego ubezpieczyciela się udać i opłacić składkę żeby było w miarę tanio a dobrze.

Głównie chodzi mi o kradzież, dzikie zwierzęta, stratę szyby i to jak mi ktoś uszkodzi auto i zwieje. Nie zależy mi kompletnie na assistance, spaleniu auta etc. Więc może wykupić pakiet mini AC?

Samochód jest na ojca, dosyć wiekowego, który ma 60% zniżkę ALE nie ma prawa jazdy.

Auto ma więcej niż 10 lat (wszystko jest w profilu).

Ja nie mam 25 lat więc na razie nie opłaca się na mnie rejestrować samochodu.

Z góry dziękuję za pomoc.

_________________________________________________

A może wykupić OC w firmie krzak np. Inter-risk a AC wziąć porządne? Opłaca się czy bardziej jest opłacalny pakiet OC+AC w jednej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniCasco nie wypłaci Ci kasy za szkody wyrządzone podczas próby kradzieży, auto musi całe zniknąć :wallbash:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 13:05_________________________________________________poszukaj w tym dziale info na temat mini Casco - jest tego dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś Ci zapewni minicasco w PZU, ale chyba bez szyby w czasie jazdy. Musiałbyś przeczytać dokładnie umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do jakiegoś marketu w Wawie.

Często są stoiska brokerów ubezpieczeniowych, którzy mają w ofercie kilka firm i jak opowiesz im, czego oczekujesz, to ci dobiorą ubezpieczenie.

Poza tym dzwóń do AXA, CU, Libery itd. - szybko się dowiesz co i jak.

Ponadto, w wielu firmach chyba Ci nie ubezpieczą samochodu na AC, bo ma ponad 10 lat, a właściwie już 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1600 złotych mam OC+ AC ale bez assistance w firmie UNIQA. Jutro pewnie podpiszę umowę. Dziękuję za pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma więcej niż 10 lat (wszystko jest w profilu).

Dowiedz się dokładnie jak jest teraz bo 4 lata temu auto powyżej 10 lat nie można było zawrzec nowej umowy na AC. :) No ale mogło się coś zmienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój tata przez ostatnie 2 lata nie miał AC i ma nie więcej niż 60 lat, to w MTU OC, AC mini + NNW wynosi 603zł

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak planowałem, wykupiłem pakiet OC+ AC w Uniqa. Wycena 15 000, czy naprawie nowe części, NW, opcja z szybami etc. Wszystko wyszło 1600zł.

Ileś tam osób powiedziało np.że za drogo; po co w 12 letnim aucie AC? kto teraz w Polsce samochody kradnie? :polew:

Ale ja wiem, że warto zapłacić i się nie martwić. Teraz jestem spokojniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...