Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym Was zapytać, czy mieliście do czynienia z dywanikami welurowymi firmy SPDesign? Znalazłem na Allegro ich aukcję i zaintrygowały mnie oznaczenia Audi i VW na stoperach. Poza tym deklarują, że dywaniki zrobione są z materiałów stosowanych fabrycznie (m.in. WŁÓKNO POLIAMIDOWE). Ze zdjęć jest mi ciężko wywnioskować czy w jakimkolwiek stopniu przypominają one ORI dywaniki, więc chciałem zapytać czy może ktoś już takie użytkował i ma porównanie. Na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo poprawnie, no i cena nie jest bardzo wygórowana... :mysli:

http://allegro.pl/item684759081_dywaniki_welur_audi_a4_b7_2004r_elephantbacking.html

Strona producenta:

http://spdesign.com.pl/

EDIT:

Dywaniki dojechały. Poniżej porównanie tych dywaników z ORI dywanikami.

Wymiary dywaników, rozmieszczenie stoperów i same stopery praktycznie identyczne.

Z lewej strony dywaniki ORI, z prawej zamienniki.

dsc0739.th.jpg dsc0714osk.th.jpg

Spód dywaników:

dsc0718y.th.jpg

dsc0732f.th.jpg dsc0733y.th.jpg

Stopery:

dsc0731e.th.jpg dsc0729j.th.jpg

Wykończenie obrzeży:

dsc0735e.th.jpg

Podsumowując, dywaniki wyglądają całkiem porządnie. Jakość weluru zadowalająca. Ciężko mi porównać z ORI, bo moje są już mocno sfatygowane.

Jak to mawiają, wszystko wyjdzie w praniu. Prawdziwy test przejdą w czasie użytkowania. Za jakiś czas napiszę jak się sprawują na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro cena w ASO jest o wiele większa to ja bym brał :wink4:

W ASO cena jest z kosmosu :wallbash: przód ok 300 zł tył ok 140 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro cena w ASO jest o wiele większa to ja bym brał :wink4:

W ASO cena jest z kosmosu :wallbash: przód ok 300 zł tył ok 140 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no właśnie , lipton...

sam chce kupić bo już mam wytarty trochę ten od kierowcy ale za komplet nie dam 450 pln , wolałbym dociąć linoleum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i zamówiłem komplet na przód. Jak tylko do mnie dotrą, to wrzucę jakieś fotki poglądowe. Zobaczymy jak wypadają w porównaniu z ORI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i zamówiłem komplet na przód. Jak tylko do mnie dotrą, to wrzucę jakieś fotki poglądowe. Zobaczymy jak wypadają w porównaniu z ORI...

Koniecznie, bo ja też chcę kupić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ma szarych :wink4:

a po co CI szare jak masz czarnego paździocha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "welurowe" dywaniki z allegro i po roku uzytkowania nadają sie do kosza :thumbdown: Stopery są źle spasowane. Ja jednak kupowałem u kogos innego. Może ten robi lepsze jakościowo :mysli::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ma szarych :wink4:

a po co CI szare jak masz czarnego paździocha ?

Adaś , środek mam szary +alcantara :wink4:

a nie chcesz szarych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki w końcu dotarły. W pierwszym poście krótkie porównanie tych zamienników, z moimi wysłużonymi ORI dywanikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo miękki jest ten gumowy spód? Pytam, bo już raz kupiłem dywaniki z podobnym spodem i ten pod nogami pasażera zawinął się przy zagięciu z przodu i już tak pozostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , podepne sie krotko pod temat a mianowicie nie jestem wstanie zrozumiec skad w ASO biora te ceny ? , kiedy pytalem o kpl. dywanikow do anglika B6 to powiedzieli 280zl przod i 220zl tyl dlatego ich wysmialem i dokonalem zakupu owych dywanikow u dealera VW bo Audi nie mam w poblizu w UK bo tu mieszkam i jezdze :a4fan: i zaplacilem dokladnie 37 funtow za komplet dywanikow welurowych ori do Audi a to jest jakies 190zl :kox: :kox: :kox: , pewnie jak bym kupowal u dealera :audi: to zaplacil bym pare funow taniej ( wysylka dywanikow do dealera VW + ich zysk itp.) ale nie mialem czasu i ochoty krecic kilometow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawie 3 miesiące temu kupiłem te :arrow2:http://moto.allegro.pl/item693386863_audi_a4_b6_b7_dywaniki_welurowe_luxl_pfi.html

no i narazie dają rade tylko jeden z tylu jest nie do końca spasowany (minimalnie zachodzi na mocowanie fotela) ale spełnia swoje zadanie :gwizdanie:

jak ktoś chce mogę zrobić jakieś foty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...