Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Plamy pod autkiem po postoju. Skąd ten wyciek?


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauważyłem a w zasadzie upewniłem się w tym że coś mi leci spod auta... Ostatni raz po dłuższej trasie (400km), podczas wjeżdżania do garażu zauważyłem plamy ale zbagatelizowałem sprawę myśląc że to punciak teścia... Allleee nieeeee.....

Dziś podczas parkowania znów zauważyłem plamę...

plama.jpg

Lokalizacja:

wyciek.jpg

Teraz pytanie, co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plama z pewnością nie wskazuje na olej tylko na wodę lub płyn chłodzący ale skąd to już nie na moje nerwy, bardziej mile widziane byłyby fotki przewodów chłodzących niż te skąpe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze uszkodzil sie wezyk odprowadzajacy wode z parownika klimatyzacji... sprawdz kosystencje kolor ( chusteczka chgieniczna - biala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to po prostu skropliny z klimatyzacji :mysli:

nie widze innej przyczyny :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to po prostu skropliny z klimatyzacji :mysli:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja

może to po prostu skropliny z klimatyzacji :mysli:

na 1000%%%%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff udało się odblokować (dzięki Łukasz :good:) - ktoś zamknął mi wątek a mam jeszcze kilka pytań...

Przede wszystkim czy tak ma być? Znajomy mechanior pokazywał mi jakąś gumową rurkę pod osłoną rermoizolacyjną w pobliżu wahacza (to właśnie tam leci woda, oprócz tego troszkę leci także z okolic/albo osuszacza). Niby cały ten "wyciek" jest spowodowany różnicą temperatur (pracujący silnik/zimne przewody klimy). Chciałem Was jeszcze podpytać - czy coś takiego się "reperuje" czy jest to norma...? Generalnie tak drążę bo kałuża pod autem nie była tak mała jak na fotce - wody było znacznie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodziło. Dzięki - zamykamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...