Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o analizę grupy 11 log dynamiczny


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Powiedzcie mi co dalej, bo turbo bylo czyszczone, bylo u cziptunera i zostalo ustawnione doladowanie na nowo, jednak dalej przeladowywuje, troche inaczej ale jednak.

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=40562

pozdrawiam i z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zle poskładane :gwizdanie:...ja tam nie widze nowych ustawien jest standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co moge dalej zrobic aby mozna bylo jechac na czipa wkoncu ? moze podmiana n75 ? jest sens ?

ze zle poskladane to chyba odpada, bo turbina byla rozbierana i skladana u tunera niedawno. pewnie by cos powiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co moge dalej zrobic aby mozna bylo jechac na czipa wkoncu ? moze podmiana n75 ? jest sens ?

ze zle poskladane to chyba odpada, bo turbina byla rozbierana i skladana u tunera niedawno. pewnie by cos powiedzial.

podmień N75 wypełnienie tego zaworu oscyluje w granicach 94 % a reakcji żadnej,ciśnienie cały czas rośnie

kto podłączał podciśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik, ma dobry warsztat, robi logi ma sprzet itd zna sie raczej na pewno, pozatym raz zakladal inny mechanik a ostatnio jak wysylalem turbo do tunera to drugi mechanik mi wyciagal i wkladal

PS dpdam ze turbo na gwarancji, wiec w ostatecznosci moge je oddac, ale czesto sie zdaza zeby turbina zle poskladana tak robila? myslalem ze za ciasno moze byc skrecona i za slabo dmuchac, hmmm a kupilem od turbo-bogdan, gdzies tu na forum go rekolamowano, mial dobre opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo turbo albo zaworek ... metoda eliminacji ...

a moze sztanga rozregulowana ... skrec z dwa obroty i zobaz co sie bedzie dzialo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie specjalnie wysylalem turbo do tunera zeby mi ustawili, kupie ten zaworek juz tyle sie emcze ze wydam te 150zl i zobacze ale kazdy mi mowi ze to na pewno nie zaworek... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...