Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis miala miejsce wielka tragedia dla mnie dla innych nic wielkiego wjezdzalem z podporzadkowanej i nie zauwazylem rowerzyste i potracilem go ale bardzo lekko przy predkosci nie wiem 20-30km/h nic mu sie nie stalo jedynie kolano opdarte i lokiec zabrali mi prawo jazdy i dowod ponoc maja zwrocic ale pierw musza sie dowiedziec co z rowerzysta wie ktos co mi za to grozi? pod co to podlega kolizja czy wypadek i najwazniejsze pytanie czy zwroca mi prawo jazdy czy wogole za takie wypadkie zabieraja prawko ? dodam ze bylem trzezwy i wszystkie potrzebne dokumenty mialem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj jeżeli rowerzysta przeżyje to nic Ci wielkiego nie grozi. Prawo jazdy Ci oddadzą dostaniesz albo już dostałeś mandacik a OC pokryje koszty jego leczenia. O sąd nie masz się co martwić raczej nie dojdzie do żadnej rozprawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostalem zadnych pokwitowan mandatow papierow zabrali dowod i prawko wzieli nr tel i maja dzwonic :([br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 14:19_________________________________________________Jeszcze jedno pytanie czy moge prowadzic samochod bez prawa jazdy liczac na to ze jak mnie zlapia dostane 50zl za nie posiadanie dokumentu bo defakto uprawnienia posiadam czy to sie nie liczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej jezdzić Ci narazie nie wolno,mają Cię w kompie i byłaby to świadoma jazda bez dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zabrali go karetką to prawojazdy mogą zabrać do czasu wyjaśnienia, jeśli poszedł sam to możesz się kłócić z nimi teraz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze w takich sytuacjach to jest mieć opłacone OC, bo można się grubo na tym przejechać i płacić gościowi do końca życia za byle gówienko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...