Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] RS6- Oryginalne ??


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

ello

na alegro znalazlem taki komplecik felg, wlasciwie to nie planowalem wymiany ale gdyby to byly ori to czemu by ich nie policytowac .....

http://moto.allegro.pl/item686511292_piekne_alu_felgi_19_audi_po_sezonie.html

ciekawi mnie tylko opis .....

"KOMPLET ALU FELG 19"ORYGINALNE AUDI ( NOTORIGINAL 5173 MAXLOAD 690KG PCD 5X112 19H2X8J ET 35T ) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos ja mam takie ori na sprzedaz ;)

w pelni ORI

nowki opony prawie 235/35R19

et 35

9j

19"

http://www.moto.allegro.pl/item666195339_oryginalne_felgi_audi_rs6_19_235_35r19_tanio.html[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:19_________________________________________________oddam za 3000zl jak cos ;p[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:20_________________________________________________duffy i mozesz je obejrzec na miejscu na zlocie ;)

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:21_________________________________________________te z allegro to nie sa ori

bo z tego co wiem

to ori maja 9cali szerokosci

a te z allegro maja 8cali

i nie maja wytloczonego znaczka audi......

wiec to nie jest ori felga

jesli jestes zainteresowany ori felgami RS6 z tymi oponami 235/35R19 to pisz na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł tak jak pisalem nie szukam takich felg ale te mialy ciekawa cene - mialy bo 19" zrobionych z nieiadomo czego nie kupie :)

o twoich wiem i ogladalem ale narazie brak sianka na taki wydatek bo do tego musowo gwint albo inny podobny wynalazek

dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z allegro to nie sa ori

Nawet w aukcji jest napisane NOT ORIGINAL :naughty: Poza tym inne parametry i brak znaczka OOOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sprzedający nie zna angielskiego :polew: potem wypisuje takie pierdoły :wallbash: pamiętam, że kiedyś krążyło zdjęcie z aukcji gdzie gość sprzedawał jakiś przedmiot "dobrze znanej na całym świecie marki MADE IN CHINA" :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sprzedający nie zna angielskiego

sprzedający doskonale zna angielski i liczy na to że albo kupujący nie zna albo nie zwróci uwagi. to taki trik żeby w razie czego po sprzedaży, jak kupujący zakmini że to podróby, móc mu powiedzieć że w opisie było NOT ORIGINAL i jest kryty. kupujący nie wywalczy zwrotu kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...