Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z navi BNS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z obsluga navi BNS czyli w zegarach, jak jestem przykladowo 50 km od domu i zalacze navi by mnie doprowadzila do domu to facet mi mowi ze oblicza droge i czas i pokazuje ze do domu mam 285 km a pod czerwona strzalka widnieje caly czas napis OFF ROAD i na tym sie konczy nic wiecej sie nie dzieje.

O co chodzi ? prosze o pomoc

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz tylko mapę niemiec :P i nawigacja odczytuje, że stoisz w Polu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mape polski i czech. Z opcji destination wybieram normalnie polskie lub czeskie miejscowosci wiec na pewno jest. Czy mozliwe aby cos sie stalo z GPS ? czy moze cos sie odlaczylo ? w opcji satelit pokazuje ze jest 0 z 8 tak jak by nie lapal sygnalu czy cos ? jak to moge sprawdzic, wczesniej bylo ok ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie sprawdzalem, bo nie wiem gdzie to jest prosze o wskazowki

dziekuje :)

Z tego co widzę masz avanta, więc pewnie masz antenę GPS na dachu - zgadza się ? Jeśli tak to musisz sprawdzićdwa miejsca - 1 to podsufitka - po zdjęciu tylnej lampki sprawdz połączenia kabli - powienieneś mieć 3 - jeden od GPS (chyba niebieski), pozostałe są od telefonu i radia. Jeśli tam jest OK to musisz szukać problemu od drugiej strony - czyli zegarów, tu Ci nie pomogę bo sam mam RNS-E i tam wiem gdzie wchodzi antena. W Twoim przypadku nie mam pojęcia. Jesli jednak coś jest nie tak od strony anteny to problem rozwiązany, jeśli nie to mam nadziejęże któryśz kolegów Ci coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, bede probowal :shocked:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:55_________________________________________________wlasnie probowalem i od strony anteny wszystko wydaje sie w porzadku tam przewody sa skrecone nakretka. wiec to musi byc cos innego lub od strony zegarow ale nie wiem w ktorym miejscu :)

pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________czy wie ktos moze jak sie dostac do polaczenia anteny GPS od strony zegarow, albo co moze byc przyczyna procz tego niedzialajacej navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj na www.torrenty.org, poza tym potrzebuje rozwiązania swojego problemu z niedzialajaca navi BNS prosze o pomoc !

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 13:32_________________________________________________mam jeszcze pytanie , czy mechanik przy zmianie rozrzadu mogl cos w nawigacji uszkodzic lub rozlaczyc ? bo mniej wiecej od tego czasu nie dziala ale dokladnie nie wiem, pomocy![br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 23:38_________________________________________________wczoraj przeskanowalem wszystko vagiem i nic nie wykazalo ? wiec co to może być ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...