Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z drugim cylindrem


maciek_25

Rekomendowane odpowiedzi

witam wazystkich i proszę was o rade. Mam problem z drugim garem i (spalaniem bo pali mi około 20 litrów na sto) wymieniłem świece i przewody (ściągam przewód z drugiej świecy i pracuje tak samo czy z przewodem czy bez) kopółke i paluch. Potem wymieniłem filtr paliwa, wywaliłem katalizator i wstawiłem strumienice. wyczyściłem przeplywomierz Sprawdziłem ciśnienie w tłoku jest w porządku. sprawdziłem wtryski, są w porządku. I nadal to samo jak samochud zimny nie ma mocy na pierwszym i drugim biegu i jak by pracował na trzech garach jak dam mu na około 5 tysięcy obrotów i się nagrzeje to jest potem w porządku, tylko te spalanie mnie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie pali wogóle na drugiego gara to może jest coś nie tak z zaworami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem dziś u elektro mechanika i powiedział że drugi wtrysk jest padnięty, bo podaje za dużą dawkę benzyny bo świeca jest zalana. Sprawdził wszystkie świece z przewodami, a potem wtrski. na drugim wtrysku jak ściągał kostke pracował bez zmian. Mechanik stawia na 95% że to wtrys. dla sondy lambdy i tak będe musiał się przyjżeć bo podajrzewam że dość dawno nie była wymieniana. wielkie dzięki za odpowiedz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...