Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFY] Nierówne obroty silnika


bartez260

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Audi A4 1.8 benzyna z 1997 roku. Mam problem z obrotami w silniku. Po odpaleniu obroty skaczą gora i dol.Mam zamiar wymienic swiece. Czy to moze byc przyczyna mojego problemu.

Przyczyn moze byc duzo, zacznij od tego co w ponizszym linku

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16943.0.html;highlight=czyszczenie+przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też falował i to gruuuubo, pokusiłem sie o wyjęcie i przeczyszczenie przepustnicy, mam taki sam rok tylko ze silnik mniejszy ale była tak zawalona ze szok, jakas szmatka(czysta) nitro albo rozpuszczelnik(ja tym robiłem) lub benzyna i czyscimy na wysoki połysk, mi bardzo pomogło i nie mam juz zadnych problemów :wink4:

masz link z którego ja korzsałem : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16943.0.html;highlight=czyszczenie+przepustnicy

pozatym juz baaaardzo duzo o tym tutaj było i wystarczyło poszperac w opcji szukaj :tongue4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 17:56_________________________________________________o kolega mnie upedził :naughty: no ale właśnie zacznij od tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie też obroty latały pomogło czyszczenie przepustnicy ale później musowo adaptacja vagiem.

Mi po czyszczeniu bez adaptacji obroty nie chciały zejść poniźej 1300obr. :kwasny:

Pomogła adaptacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie bez vaga robiłem i są do tej pory w normie, każdy przypadek jest przecież inny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...