Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Listwa boczna szyby przedniej - jak ściągnąc ?


adam1212

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chcę zlikwidować parchy:

1. w rogu szyby przedniej - żeby zrobić to skutecznie muszę ściągnąć listwę boczną szyby przedniej - czarna. Może ktoś wie jak ściągnąć tą listwę ?.

2. Przy okazji, parchy nad aluminiową listwą klapy bagażnika w avancie - jak ściąga się tą listwę ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dostępu do tego programu.

Uzupełnię, że auto to model po lifcie.

Jeżeli chodzi o tą listwę, to pewnie się ją wysuwa lub wyciska, nie wiem jednak, czy na pewno oraz czy nie ma żadnych zabezpieczeń.[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 15:26_________________________________________________I co dalej Nikt się nie znalazł z magiczną wiedzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak:

bierzesz i chwytasz tę listwę np. od góry i ciągniesz ! no i masz zciągnięte (co do listwy bocznej, przedniej szyby). U siebie to również ściągałem bo miałem tam rdzę - uszczelki pościągałem przeczyściłem i zanitowałem (bo w dolnym rogu mi nit póścił-prowadniki podtrzymujące te listwy czy też jak kto woli uszczelki śa mocowane na nity).

A i jeszcze coś: u sibie przy ściąganiu zauważyłem już sfatygowane te uszczelki no i też dlatego wymianiałem je sobie (tobie też polecam kupić sobie drugi komplecik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzięki za informację. Jutro spróbuję.

Swoją drogą sporo to auto rdzewieje. Miałem cieniucha, cytrynę ZX, Audi 80, M 190, Mondeo MK2. Audi A4 rdzewieje najbardziej - nie było bite. Znajomi blacharze twierdzą, że to eksperymenty przy lifcie na nowy model i prawie zero ocynku. Po tym co obserwuje od 3 miesięcy po zimie (mam od grudnia) i jak robię zaprawki (parchy w różnych miejscach - rosną jak na drożdżach) przyznaję im rację - ocynk do bani, prawie na każdym odprysku parch. Nie wspomną o trójkątach na szybach i klamkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...