Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Gdzie szukać używanego silnika BPW lub BGW


raf1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Moje pytanie kieruje do wszystkich klubowiczów mających kontakty u osób handlującymi silnikami czy też do klubowiczów, którzy są już po udanej wymianie silnika.

Moje auto jest w remoncie. Aktualnie silnik jest rozebrany i do niczego sie juz nie nadaje( zostało częsc osprzętu ) Jestem uziemiony bez auta. To już trwa 2 tygodnine. Pomóżcie, podzielcie sie wiedzą w tym temacie.. Gdzie szukac wiarygodnych silnikow. Znalazlem na allegro dwie oferty ale nie są warte uwagi.

Moje auto to: A4 B7 2.0 TDI 140 KM BPW. Moze byc awentualnie BGW

pozdrowienia

Rafal[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 22:09_________________________________________________Widzę jednak, że nikt mi nie pomoże. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znalezienien wiarygodnego silnika może być problem. Ale może ktoś z twoich okolic sprowadza angole do rozbiórki- z takiego było by chyba najlepiej. A zapytam z ciekawości: zatarła się maszyna z powodu braku smarowania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

nie z powodu braku smarowania. to po prostu kilka usterek na raz ktore powoduje ze nie oplaca sie remontowac silnika.

uszkodzone pompowtryskiwacze

głowica

koło dwumasowe

pompa oleju

brak kompresji

pompa wspomagania

widzisz !! i jak tu remontowac. tylko nowy silnik. Zeszta widac co tak naprawde soba reprezentuja te silniki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro i ebay ,dobrze jak mają udokumentowany przebieg ,ale to rzadkość.Przeważnie jest gwarancja rozruchowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale musisz kupic silnik z osprzetem (pompa wspomogania, wtryski, dwumas) zaden handlarz nie odda Ci tego w cenie samego silnika...

a skad wiesz ze bedzie to wszystko sprawne...

jakim cudem masz brak kompresji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA auto z 2005 roku ...... przegladajac ogloszenia z allegro nie spodziewal bym sie przebiegu niejszego niz 200 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wszyscy na allegro reklamuja sie ze ich silniki maja po 60 - 90 tys przebiegu. Ale czy to prawda? dlaczego nikt nie chce sprzedac silnika z przebiegiem 160 - 200 tys tak jak to ma miejsce w rzeczywistosci. Oczywiscie dlatego ze nikt by tego zloma nie kupil, a tak zawsze ktos sie trafi. A jak sie zapytam kogos czy moze udokumentowac stan licznika to jest milczenie.

ok pozdrawiam i czekam na kogos kto mi jakis namiar poda na firme sciagającą silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raf1977 dokldnie praktycznie nie wierzyl bym w silniki z auta 2005 2006 ze maja mniej niz 100 tys.No moze z anglikow.Wystarczy zerknac na mobile a zobaczysz ze malo ktora b7 ze starszych rocznikw w dieslu ma mniej niz 150 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...