Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o pomoc przy sprzęgle


Szymonss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: mam problem ze sprzęgłem w moim audi, otóż wszystkie znaki na niebie wskazują że się ono kończy(szarpie autem) no i pojawił się problem jakie ja mam to sprzęgło :shocked: byłem u kilku mechaników i każdy co innego, chodzi mi o to czy to zwykłe sprzęgło czy dwumas. Mam rocznik 96 końcówka, zalezy mi żeby to wiedzieć i nie dostać zawału jak mnie mechanik podsumuje... :wallbash: mam nadzieję że znajdę tu ludzi którzy znają temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni przesiadają się na zwykłe a inni zostają przy dwumasie, ja założyłem dwumas i sprzęgło sachsa - 1700 zł + robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: mam problem ze sprzęgłem w moim audi, otóż wszystkie znaki na niebie wskazują że się ono kończy(szarpie autem) no i pojawił się problem jakie ja mam to sprzęgło :shocked: byłem u kilku mechaników i każdy co innego, chodzi mi o to czy to zwykłe sprzęgło czy dwumas. Mam rocznik 96 końcówka, zalezy mi żeby to wiedzieć i nie dostać zawału jak mnie mechanik podsumuje... :wallbash: mam nadzieję że znajdę tu ludzi którzy znają temat :decayed:

każdy AFN ma dwumasa :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem żebym był wniebowzięty :> ja też aplanuje komplet sachsa założyć ale koszty zwalają mnie z nóg no ale cóż czego nie robi się dla :a4fan:

dzięki za zainteresowanie

troche taniej wypada komplet LUK (sprzeglo, docisk, lozysko oporowe)

dwumas mozesz miec dobry i nie bedziesz musial wymieniac wtedy koszta o ok 1000 mniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem po wymianie sprzęgła i dwumasu(sachs), łącznie z wymianą 2tys :disgust: u mnie nie dało sie przed wymianą pocisnać z pedłaem w podłodze bo całe obroty przekrecał odrazu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na szczęscie udało się :naughty: okazało się że jest dwumas ale dobry i nie trzeba wymieniać :> także sprzęgło sachs oczywiście+łożysko, docisk, simmering i oryginalny smar=760zł+250zł robota Jak ktoś z Krakowa to polecam serwis Kaczmarczyk, robię tam auto nie pierwszy raz i do tej pory się nie zawiodłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...