Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zakup wycieraczek


hubi22

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wymieniłem (jakieś 7 dni temu). Zakupiłem WYCIERACZKI VALEO VW PASSAT B5 1996-2002 AUDI A4

http://allegro.pl/item663867784_wycieraczki_valeo_vw_passat_b5_1996_2002_audi_a4.html

sprzedający meteorr1

Szybki sprawnie i wycieraczki super zwijają wodę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesu3 ale te wycieraczki które zakupiłeś nie podejdą do B7

ale też polecasz VALEO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że można w ASO kupić same gumki do wycieraczek za około 30 zł. W zestawie jest gumka którą się docina na odpowiednią długość oraz zaczep. Ktoś może słyszał o czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest oryginalny zestaw naprawczy i nic nie trzeba docinać :guma:http://www.allegro.pl/item708017470_wycieraczki_aero_audi_skoda_seat_vw_zest_naprawczy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem własnie w ASO do B7 koszt 173 zł :gwizdanie: rewelacyjne są jednym słowem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem własnie w ASO do B7 koszt 173 zł :gwizdanie: rewelacyjne są jednym słowem :naughty:

popieram, wytrzymają ponad rok na pewno... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem w ASO (tylko lewy przód) bo była jakaś porysowana. :kwasny: Płaciłem 98plnów a cały komplet (przód) kosztował ok. 170plnów.

Myślę, że na wycieraczkach to nie ma co oszczędzać. :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 11:02_________________________________________________A co do tych zastawów naprawczych to korzystał ktoś już tego? Pytam z czystej ciekawości. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych zastawów naprawczych to korzystał ktoś już tego? Pytam z czystej ciekawości. :tongue4:

Nie korzystałem, ale jest to oryginalny zestaw naprawczy by Audi, także nie powinno być żadnych niespodzianek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem sie w ASO i ten zestaw nie będzie pasował do moich wycieraczej w B7, gdyż powiedzmy gumka jest połączona z "lotka". Gdyby gumka była osobno i ta gumowa lotka z góry osobno to wtedy tak. Kolega używa zestawy naprawczego z Vw do Forda i zachwala, i tylko 50-60 zł a nie 170 za dwie wycieraczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, czyli można jednak się naciąć :decayed: , lepiej sprawdzić

No proszę! A wydawałoby się, że musi pasować. P.S. Dalej jestem zdania, że na tym to nie ma co oszczędzać. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, czyli można jednak się naciąć :decayed: , lepiej sprawdzić

No proszę! A wydawałoby się, że musi pasować. P.S. Dalej jestem zdania, że na tym to nie ma co oszczędzać. :notworthy:

mi nie chodzi o niewiadomo jakie oszczędności tylko o zdrowy rozsądek, po co mam wydawać 3 razy tyle na komplet wycieraczek jak mogę kupić zestaw naprawczy i mam identyczną jakość z tej samej firmy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie... Ja tylko powiedziałem co o tym myślę. :gicior: Co do tej samej jakości to w porządku ale trzeba jeszcze dociąć, założyć... Dlatego pytałem czy ktoś już z tego korzystał i czy warto? Tak kupujesz gotową wycieraczkę i masz po paru sekundach z głowy i oczywiście lżejszą kieszeń... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...