Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zakup wycieraczek


hubi22

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie troche odbiegne od tematu b7

jakos w tamtym roku zmienialem u siebie w B6 (2001) pióra.

Mialem zamiar kupic do tych starych ramion pióra valeo extrm tego typu -> http://allegro.pl/item663867784_wycieraczki_valeo_vw_passat_b5_1996_2002_audi_a4.html

koles na allegro powiedzial ze jesli mam stare ramiona to on jednak poleca mi te stare pióra bo podobno te aero słabo zbieraja wode.. jak spytalem dlaczego to powiedzial mi ze te stare ramiona nie sa przystosowane do valeo(aero) i za slabo dociskaja gume do szyby i ze niby maja slabsza sprezyne.. to co on mowil to bylo prawda?? Ma ktos u siebie na te stare ramiona zalozone pióra aero ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie (nie audi) ze zwykłych zmieniłem na płaskie Valeo i różnica była kolosalna, na + oczywiście

akjam przecież jestem spokojny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie (nie audi) ze zwykłych zmieniłem na płaskie Valeo i różnica była kolosalna, na + oczywiście

akjam przecież jestem spokojny :evil:

:radocha::tongue4:

P.S. Jak już ktoś będzie używał tych zestawów to piszcie czy warto, mówię o B7? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co on mowil to bylo prawda?? Ma ktos u siebie na te stare ramiona zalozone pióra aero ??

Ja mialem tak w B6 i powiem Ci ze coś jest w tym co Ci napisali ale tylko i wyłacznie jesli chodzi o strone pasażera w górnej czesci szyby reszta przynajmniej u mnie była :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladane w innym auci i byłem zadowolony ale faktycznie paru znajomych mialo problem ze ramie za slabo przyciaga do szyby. mysle ze male podciagniecie sprezyny by pomogło.

faktycznie te nowe wycieraczki mocniej dociskaja ramie do szyby. ale mysle ze warto kupic i sprawdzic czy bedzie okey. a jak co to zobaczyc czy da sie podciagnac jakos sprezyne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladane w innym auci i byłem zadowolony ale faktycznie paru znajomych mialo problem ze ramie za slabo przyciaga do szyby. mysle ze male podciagniecie sprezyny by pomogło.

faktycznie te nowe wycieraczki mocniej dociskaja ramie do szyby. ale mysle ze warto kupic i sprawdzic czy bedzie okey. a jak co to zobaczyc czy da sie podciagnac jakos sprezyne...

dokładnie o tym pomyslalem w razie gdyby słabo dociskala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i racja

po to kupujesz dobre wycieraczki żeby czerpać przyjemność z jazdy, niby zaoszczędzisz kilka złotych a potem jazda staje się udręka w deszczowe dni

tylko Valeo

ja pisze do toma 77 i od niego kupię

<na forum same dobre opinie>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lupilem valeo extreme i wcale nie jestem zadowolony, czesto zdarza sie, ze pierwszy ruch do gory strasznie skaczą po szybie wydajac nieciekawe dzwieki a przy zmianie kierunku stukaja o szybe wtedy jak pioro sie odwraca , bardzo denerwujace :(. czasami mysle ze te stare wycieraczki sa lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies nowe doswiadczenia zakladajac te plskie piora http://moto.allegro.pl/item846188179_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6_avant.html pod te stare mocowania w B6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zamawiać bo w ASO wołają 160 zł za te wycieraki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...