Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Bi-Xenon problem drgania soczewki ..??


pav7

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja kupiłem nowe żarniki w ASO wymieniłem i drżą od początku. Zresztą widać, że to drżenie a nie mruganie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja kupiłem nowe żarniki w ASO wymieniłem i drżą od początku. Zresztą widać, że to drżenie a nie mruganie :thumbdown:

no u mnie jeden też jak już wcześniej pisałem od początku a żarniki nowe mam .... jadę dalej i mam to gdzieś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też chyba będę miał gdzieś i będę sobie wkręcał, że to diesel, więc są drgania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się do tematu :)

U mnie też od ponad roku :wallbash: (po wymianie na bi xenon) raz na jakiś czas coś mruga ... :no:

Już nie mam siły :thumbdown: zrobiłem chyba wszystko o czym wcześniej opisali Koledzy łącznie z zamianą żarników a pózniej - kupnem nowych .... nic się nie zmieniło więc pomykam na mrugającum bixenonie...

P.S. Zauważyłem że mruga żarnik po odpaleniu świateł jak się nie rozpali - rozgrzeje ... póżniej nic się złego nie dzieje :rolleyes:

Pozdrawiam PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też chyba będę miał gdzieś i będę sobie wkręcał, że to diesel, więc są drgania :kox:

ja to samo sobie wkręciłem ...powaga i znacznie lepiej mi się żyję ... minął rok i jest ok ... powoli szykuję się do sprzedaży :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo w lewym xenonie, drży i mruga po włączeniu, zwłaszcza na wolnych obrotach. Po lekkim dodaniu gazu przynajmniej do obrotów ok 1tys. już nie drży ale dalej czasem mrugnie. Nie zwracam na to uwagi jak na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo w lewym xenonie, drży i mruga po włączeniu, zwłaszcza na wolnych obrotach. Po lekkim dodaniu gazu przynajmniej do obrotów ok 1tys. już nie drży ale dalej czasem mrugnie. Nie zwracam na to uwagi jak na razie...

Potwierdzam, identycznie jak u kolegi. Po dodaniu gazu przestaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

u mnie tez lewy z ta roznica ze nic nie mruga

Trzesie sie cala lampa na wolnych obrotach ale nie widac tego golym okiem-trzeba ja dotknac.

Moim zdaniem wynika to ze sposobu zawieszenia samego silnika diesla 1.9 w naszych b6

Lewa strona przodu auta tj kawalek maski,zderzaka ,blotnika drzy bardziej niz te same elementy po prawej stronie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odgrzeję temat po 6 latach :D Czy znaleźliście przyczynę tych drgań ? Udało się naprawić ?

Mam to samo u siebie w B8 . Co prawda jeszcze nie zabierałem sie za rozkręcanie, ale jeżeli ktoś coś to fajnie było by najpierw spróbować czegoś z porad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...