Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nie podłączona wtyczka


ghostRaider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądając elektrykę mojego auta natknąłem się na nie podłączoną wtyczkę, znajdowała się ona tuz pod stacyjka.

http://yfrog.com/7gwtyczkaj

Nie znalazłem miejsca w które można by ja podpiąć, ale ze to drobniutka wtyczka to podejrzewam ze powinna być gdzieś przy zegarach. Orientuje się ktoś może co to i do czego służy ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli tak jak myślałem. Teraz pytanie czemu ma służyć to zmostkowanie ?

rezepnij to sie dowiesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak ten mostek ma tak zostac to zaizoluj to zeby gdzies z masa sie nie zwarlo bo niewiadomo co to, zeby czegos nie popsuc, widze ze masz spore problemy z nie podlaczonymi wtyczkami itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z POSTOW JAKIE WCZESNIEJ PISALES widać ze ktos wyjol licznik z fisem i czujniki porozpinal ;) kupuj licznik i będzie git a manetkę masz z guzikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetki są bez guzików. Tak mam problem z porozpinanymi wtyczkami, wczoraj znalazłem jeszcze jedna od świateł cofania - no ale to już naprawione. Wracając do tej wtyczki to chyba jest opcja żeby ja podpiąć ? Wskaźniki mam takie jakie powinny być w B5 w moim roczniku (Tak mi się przynajmniej wydaje). Rzeczywiście nie działa na nich parę rzeczy np na samym dole po środku są dwa liniowe wyświetlacze - na nich nigdy nic się nie pokazuje. Nie wiem tez czy to normalne ale po przekręceniu kluczyka po lewej stronie zegara nie zapalają mi się żadne kontrolki - jedynie grzanie świec żarowych na pól sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tych liniowych wyswietlaczach nie pokazuje ci sie temperatura zewnetrzna? a po przekreceniu nie zapala ci sie jeszcze lampka od imm i gasnie po chwili? moze ktos mial problem z immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak wtyczka od fisa ;)

wtyczka od FISa ma 20 PIN ta ma 12 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...