Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zmiana silnika


tasiek86

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w stary silnik ma oznaczenia adr,czy muszę poszukać takimi samymi oznaczeniami czy może być inne? i co się z tym wiąże bo nie mam sil do tego starego co miesiąc u mechanika a on działa jak ....niema mocy a jak ja ma to skaczą mu obroty wogule nie chce ruszyć,wiec zdecydowałem się zmienić silnik czy to dobry pomysł nie wiem ,ale jak mówiłem brak mi sil do tego silnika.prosze o pomoc i jakieś szczegółu pomocne.dziękuję.a to motor1.8 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zmienić szybko i bezboleśnie szukaj z tym samym oznaczeniem, inne oznaczenie oznacza inną instalację elektryczną, inny ECU itd.

Te twoje problemy to raczej wina osprzętu silnika a nie samego silnika więc jak nie chcesz się rozczarować po wymianie to tylko silnik z kompletnym osprzętem, co może trochę kosztować a i tak nie wiadomo na co trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w stary silnik ma oznaczenia adr,czy muszę poszukać takimi samymi oznaczeniami czy może być inne? i co się z tym wiąże bo nie mam sil do tego starego co miesiąc u mechanika a on działa jak ....niema mocy a jak ja ma to skaczą mu obroty wogule nie chce ruszyć,wiec zdecydowałem się zmienić silnik czy to dobry pomysł nie wiem ,ale jak mówiłem brak mi sil do tego silnika.prosze o pomoc i jakieś szczegółu pomocne.dziękuję.a to motor1.8 :wallbash:

zmien mechanika jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podjec do aso i niech ci sprawdza co jest nie tak. za samo sprawdzenie nie powinni duzo skasowac a jak bedziesz wiedzial co dolega to naprawisz poza aso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooczywiscie zmiana silnika moze kompletnie nic nie dac, zmien mechanika , ale w aso ci powiedza ze z lpg nie podejmuja sie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszty to: wczoraj wymieniłem silnik AHL (1.6l) na ten sam model. Koszt 3 tyś (nowe sprzęgło 500PLN, rozrząd 300 PLN, pompa wody 200 PLN, silnik 1500 - allegro, robocizna 400 PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...