Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zloty w IRL


SIDNEY85

Rekomendowane odpowiedzi

Lista osob z klubu ACI bioraca udzial w jutrzejszym zlocie AUDI:

1. tomek_m

2. furman

3. Kosu

4. Fidmac

5. Karol

6. Rafal

7. Sidney

8. Remo

9. Carbon

10. Toni - ???

11. Rojek84

12. efendi

13. 7agan

14. Rpalka

15. snnoop

16. darius

17. Maniutek

18. Ravsik

19. Bosky

20. Michay

21. Andyborowik

22. krzyniarz

23. ....

A moze ktos jeszcze z a4klub.pl do nas dolaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guziczek za duzo nie straciles.Kompletny brak organizacji jezeli chodzi o czesc zlotu odbywajaca sie na plazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba najwiecej !!!!Nie tracilem czasu na mega sesje zdjeciowe :polew:.Furka ma jezdzic a pomimo tego ze mam silnik 2.5 czulem ze w wodzie troszke slabo idzie.Chcesz powiedziec ze Twoja kombi a6 z nie najlepszym juz silnikiem o czym juz kiedys pisales byla plazowym przebojem :polew:Na Twoje nieszczescie na tym forum smietanka adminow z aci nie mozne blokowac niewygodnych userow i usowac tematow bez odpowiedzi na zadane pytania to nie ten klub i frajerskie zasady :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. wcale nie oczekiwalem zeby moja a6 byla jakimkolwiek przebojem ( widac ty patrzysz wlasnie w takich kategoriach)

po 2. caly czas potwierdzasz tylko to co inni o Tobie mowia obrazajac innych co mnie strasznie smieszy i mimo wiary w to ze przy banowaniu was obu Ty byles poszkodowanym, to po Twoich wypowiadziach i grozbach skierowanych do nas calkowicie zmienilem zdanie

po 3. widac ze nie potrafisz przegrywac i ze najlepsza forma obrony samego siebie jest naskakiwanie na innych i opowiadanie jaki jestes pokrzywdzony

po 4. frajerskie zasady to te wedlug ktorych Twoje zycie sie toczy

Pozdrawiam ADMIN z ACI z przebojowym a6 z marnym silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROZBACH -rozwin temat bo chyba nie znasz znaczenia tego slowa :thumbdown:

Inni to towarzystwo z Galway(posprzedawali by samych siebie)oczywiscie za plecami jak to caly czas robia :thumbdown:

Stary ja nic nie przegralem!!!30-tego maja przyjade na zlot powiedziec co o was mysle przy wszystkich.Ja nie zamykam niewygodnych tematow tak jak wy i to nie ja nie odbieram tel jak jakis frajer.To wy chlopcy :confused4:

Moje zycie toczy sie jak ja chce nie jestem pantoflem jak co niektorzy i mowie to co mysle.To nie jest frajerstwo ale mozesz miec problem ze zrozumieniem tego-nie wymagam tego od ciebie.

Ps.To jest a4klub.wiec jak cos masz do przekazania mojej osobie to sa inne sposoby no chyba ze pare euro na tel zabraklo :polew:Nie zasmiecaj tej strony swoimi wywodami bez ladu i skladu.Wlasnie dales przyklad jak to sie adminow z aci nie krytykuje :thumbdown:.Juz cenzure wprowadziliscie na tym smiesznym klubie i probujecie tutaj????????????????

Do zobaczenia 30-go maja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzwoniles chociaz do mnie ze twierdzisz ze nie odbieram telefonow

Nie wydaje mi sie

Tobie do przekazanie nic nie mam wiec dzownic nie bede

a dco do cenzury na forum to ostatnimi czasy niemal kazda Twoja wypowiedz trzeba bylo cenzurowac

Krytyki nigdy sie nie balem i nie boje, chyba mnie z kims pomyliles chlopie

No i mam dla Ciebie zle wiesci bo mnie na zlocie 30 maja nie zobaczysz a zaluje bo porozmawialibysmy sobie na zywo

Tlye mojego w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz mi nic do przekazania to nie pisz do mnie na tym forum rozumiesz?W sprawie odbierania tel mialem na mysli ravsika i rpalke.Ponoc wtedy miales kompa zepsutego wiec nie bylo ciebie na forum.Tel odebral tylko sid i 7agan.Co do cenzury to andkan7 tez dostal bana za swoje pytania wiec kolezko nie mow mi ze to system daje bo sie tym zaslaniacie jak tchorze :ban:Widze ze ciezko z poprawnym czytaniem TO JEST FORUM A4 NIE aci!!!!!!!!!!!!!!!D O T A R L O???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci powioedzial ze system daje bany?

samo nic sie nie dzieje nigdy

Andkan dostal dwa ostrzezenia pod rzad prawdopodobnie od dwoch roznych adminow i stad jego ban na 48 godzin

nie wiem kto dal mu drugie ostrzezenie i po co

Ja od razy skasowalem drugie jak tylko je zopbaczylem

Ludziom zdarza sie popelnic bledy, no ale chyba nie w twoim idealnym swiecie

I nie rozumiem tylko jednego po co po raz kolejny piszesz ze to forum a4 a nie aci?

Przeciez doskonale o tym wiem a ty najwidoczniej masz jakis kompelks zwiazany z tym ze dostales u nas bana

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego ze nie wiesz co piszesz :thumbdown:.Trudno rozmawiac z kims kto nie wie o czym mowi :no:

Bledy popelnia kazdy ale nie kazdy sie potrafi do nich przyznac :thumbdown:To co napisales potwierdza tylko to ze macie w administracji tzw "burdel".Kompleksow nie mam bo jakich :polew:Tematy sie same usowaja na aci??Moze mi sie tylko wydaje???Dwa razy zakladalem temat i dwa razy zostal usuniety!!!!!!!!!!Na tym forum napisalem ze czesc zlotu na plazy byla zle zorganizowana i od razu sie przysadziles!!!!!!!!!Co krytyka boli??Potwierdzasz tylko ze na aci admin zawsze ma racje nawet jak jej niema :sick3:.Prywatny folwark-wyciagnac z frajerow skladke a pozniej jak sie nie podoba to wypad :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum napisalem ze czesc zlotu na plazy byla zle zorganizowana i od razu sie przysadziles!!!!!

przysadzilem?

napisalem ze smiechem ze masz pretensje ze nie bylo organizacji a sam wariowales ile wlezie

przeciez jawnie po zlocie sami sie p[rzyznalismy ze byl brak organizacji wiec niczego mi tu nie zarzucisz

a czytac to chyba nie potrafisz bo juz pisalem ze krytyki sie nie boje

smieszysz mnie ty i twoje wypowiedzi

koniec OT

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezko jezeli ja jestem smieszny to zacznij uzywac lustra :polew:to nie ja wrzucam na serwer sesje zdjeciowe w stylu Ja i moja fura w 150-ciu ujeciach.Moze bys chcial zeby kazdy was podziwial i zeby moze byly achy i ochy ale stary nie czarujmy sie Leonardo Di Caprio to nie jestes a twoj karawan to nie R8.Wiec nie twierdz ze ktos jest smieszny samemu robiac wiejski lans wokol swojej osoby.To by bylo na tyle :polew:

Pozdrowionka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój chłopaki :confused4: ... POKÓJ , POKÓJ między chrześcijany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój chłopaki :confused4: ... POKÓJ , POKÓJ między chrześcijany ...

Niech i tak bedzie Efendi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wyluzować Panowie, bo niezdrowo się tu pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...