Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakiernik - Warszawa Zachodnia


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym bardzo polecić zakład lakierniczy w Zielonce na ulicy Zachodniej 43. Powiat Warszawa Zachodnia. Gmina Stare Babice.

Dokładna lokalizacja tutaj:

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Zielonki-Parcele,+Zachodnia+43&Submit=Szukaj&long=20.8201664&lat=52.2401728&type=1&scale=6

Telefon: 0 502 271 334

Właśnie jestem swieżo po renowacji przedniej maski w mojej S4. Naprawa obejmowała usunięcie kilku drobnych wgnieceń na przetłoczeniu, przełamania w przedniej części oraz kilku głębszych rys. Oczywiście konieczne było lakierowanie całego elementu.

Naprawa została zrobiona profesjonalnie, nie można się przyczepić do niczego. Cena OK. Termin też w porządku.

Z tego samego zakładu korzystał Oskaro i też był zadowolony.

Jak powiecie, że jesteście z Audi A4 Klub Polska to lakiernik na pewno potraktuje Was preferencyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać jaki efekt, bo też mam delikatnie ryśnięty przedni zderzak i mam zamiar to zrobić z AC ubezpieczyciela, i szukam jakiegoś dobrego speca, a z Bemowa bym miał jak znalazł ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie odebrałem auto i powiem że efekt jest rewelacyjny

widać że sporo pracy musieli poświęcić by wszytko wykonać bo podpowiem że elementy nie były fabryczne i montaż nie należał do najprostszych

lakierowanie jak i pasowanie wykonane profesjonalnie

Teraz z czystym sumieniem jestem w stanie polecić tego Pana

P.s Efekt jest taki że trochę żałuję że nie mogłem pozwolić sobie na lakierowanie całości

ale ta zawsze zostaje polerka :)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swoje autko po wymianie zderzaka i likwidacji jednego wgniecenia i szczerze polecam warsztat pana Zbigniewa. Naprawa wykonana bardzo solidnie, terminowo i za naprawdę przyzwoitą cenę. Bez obaw można tam zostawić swój samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam AUTO-EFEKT

www.autoefekt.pl

blisko bemowa

kabina lakiernicza i własna mieszalnia lakierów na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Panowie:)

Dziś jade z moją A4 do lakiernika. Zobaczymy co powie... Trzeba przód po dzwonie zrobić :/


Hey Panowie:)

Dziś jade z moją A4 do lakiernika. Zobaczymy co powie... Trzeba przód po dzwonie zrobić :/

Zachodnia 43 Zielonki-Parcela - Mapa Polski - Zumi.pl

Telefon: 0 502 271 334 - Tutaj jade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Panowie:)

Dziś jade z moją A4 do lakiernika. Zobaczymy co powie... Trzeba przód po dzwonie zrobić :/

Hey Panowie:)

Dziś jade z moją A4 do lakiernika. Zobaczymy co powie... Trzeba przód po dzwonie zrobić :/

Zachodnia 43 Zielonki-Parcela - Mapa Polski - Zumi.pl

Telefon: 0 502 271 334 - Tutaj jade:)

jak efekt? :) Musze oddać swoje drugie auto do pomalowania tylnych nadkoli.. Auto już po cynowaniu, szukam teraz dobrego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u tego lakiernika i już nie pracuje:wallbash: może zamknąć temat lub usunąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...