Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Splitter


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak, Panowie tak jak ktorys kolega tam pisal ze wazna role odgrywa ten komin ktory jest na koncu krucca,ja kombinowalem ma 1mm i nie bylo efektu,potem rozwiercilem na 2 mm i tez nie bylo efektu potem do mojej dyszy dokleilem taką koncowke ktora byla duzo szersza,byl efekt ale nie wielki jak sie schylilem w strone dv to dopiero cos bylo slychac i juz na wiecej prob nie mialem czasu :) ale juz mam nowa koncepcje i napewno zadziala :D zakupilem cos takiego http://allegro.pl/item753634401_trojnik_ulatwia_montaz_czujnikow_autogauge.html i tu jest ten kruciec ktory zastosowal domjenick... ktos juz cos probowal z tym dzialac ?? czy jestem sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź se do sklepu z artykułami do instalacji wodnych, dostaniesz tam krućce jakie se tylko wymarzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ori puszcze mam filtr KN a z czasem bede stozek ITG

na samej "wkładce" tego samego efektu-nie bedzie,bo powietrze powracajace do dolotu jest przez puszke tlumione-odkrec przeplywke na chwile i zobaczysz roznice :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok na pewno zobaczę , aż żal że jutro niedziela .[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:30_________________________________________________mam jeszcze jeden dylemat z dv , na mój rozum został chyba zle zamontowany przez poprzedniego właściciela i nie działa tak jak powinien . i teraz moje pytanie czy ten króciec który został dorobiony ma być od strony zasysania turbiny czy odwrotnie .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...