Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Splitter


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

tauron dmuchnij w jedna strone :P w druga :P i zassaj powietrze tym malym wezykiem :) ma nei przepuszczac powietrza w zadna a po zassaniu powietrza podniesc ma sie tloczek :) jesli przepuszcza tzn kolego ze nie miales doladowania :)

no i pupa ;( zawór chyba uwalony , jak zasysam powietrze przez te małe wejscie na górze to nic sie nie dzieje tak jakby była dziurka i słysze ja sobie syczy . :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal wczoraj jezdzil to stwierdzil ze tez chce TIPa :tongue4:

musze potwierdzić , napaliłem sie jak szczerbaty na suchary na tego TIP-a :kox:

Będę miał na sprzedaż, za niedługo kilka sztuk TIP oraz Test Pipe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na sprzedaż, za niedługo kilka sztuk TIP oraz Test Pipe ;)

a cenowo jak to bedzie wygladac?o wykonanie nie pytam,bo wiem,ze sam zrobisz... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na sprzedaż, za niedługo kilka sztuk TIP oraz Test Pipe ;)

a cenowo jak to bedzie wygladac?o wykonanie nie pytam,bo wiem,ze sam zrobisz... :wink4:

Cena jeszcze nie jest do końca jasna, bo będzie całkowicie wiadomo jak będą gotowe, na pewno będzie bardzo konkurencyjna ze wszystkimi innymi :wink4: Kto chętny to priv, bo się nie połapię potem kto co chiał, już jest kilku chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tauron to wymiataj do ASO po nowy zawor :) Z TT 225ps koncowka 710N :) Auto musi odzyc :good:

Gregory a ty skad ? Produkcje masowa robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory a ty skad ? Produkcje masowa robisz ?

Powiedzmy, że tak. Tak wiele ludzi się mnie pytało o TIP-y i Test Pipe, że pomyślałem "czemu by się tym nie zająć". Jak tak dalej pójdzie to te kilka sztuk przeobrazi się w kilkanaście :gwizdanie: Bo tyle jest chętnych. Wystaczyło napisać, że będę miał kilka sztuk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory a ty skad ? Produkcje masowa robisz ?

Powiedzmy, że tak. Tak wiele ludzi się mnie pytało o TIP-y i Test Pipe, że pomyślałem "czemu by się tym nie zająć". Jak tak dalej pójdzie to te kilka sztuk przeobrazi się w kilkanaście :gwizdanie: Bo tyle jest chętnych. Wystaczyło napisać, że będę miał kilka sztuk :wink4:

fakt faktem jest to chodliwy i poszukiwany towar. szczegolnie ze w El-tec czy innej firmie robiacej takie rzeczy trzeba zaplacic gruba gotowke... jak zrobisz to sie pochwal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko. Zamontowałem niedawno stożek ponieważ chciałem aby moja dv ładnie syczała. Efekt jest jakiś ale mizerny muszę powiedzieć. Dodam dolot mam oryginalny i pytanie moje brzmi czy jak dorobie sobie takiego krućca na dv to bedzie już ładnie to słychać czy nie bardzo. :hi: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko. Zamontowałem niedawno stożek ponieważ chciałem aby moja dv ładnie syczała. Efekt jest jakiś ale mizerny muszę powiedzieć. Dodam dolot mam oryginalny i pytanie moje brzmi czy jak dorobie sobie takiego krućca na dv to bedzie już ładnie to słychać czy nie bardzo. :hi: Pozdrawiam

lepiej zakup splittera http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SPLITTER-SPLIT-R-DUMP-VALVE-BOV-VW-PASSAT-1-8T_W0QQitemZ260436156024QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ca3345e78

bedzie za***isty efkt-to ,co ja wykonalem-to byl swoistego rodzaju eksperyment :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem ale ten eksperyment mi się berdzo spodobał i efekt juz jest jak dla mnie super. Ty pewnie oprócz stożka masz jeszcze rudę dopływu zmienioną lub coś innego. W moim przypadku do samego stożka też bedzie ładnie jeżeli zrobie taki eksperyment? I jeszcze jeżeli dorabiam ten krucieć to rozumiem żadnej rury nie trzeba zatykać tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem ale ten eksperyment mi się berdzo spodobał i efekt juz jest jak dla mnie super. Ty pewnie oprócz stożka masz jeszcze rudę dopływu zmienioną lub coś innego. W moim przypadku do samego stożka też bedzie ładnie jeżeli zrobie taki eksperyment? I jeszcze jeżeli dorabiam ten krucieć to rozumiem żadnej rury nie trzeba zatykać tak?

nie mam dolotu z kwasowki,nic nie trzeba zaslepiac-mozesz zrobic eksperyment :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem eksperyment z ktućcem o śr 5 mm i nie polecam heh. Auto przy jeżdzie bierze tamtedy powietrze i żle sie zachowuje. Dorobiłem wiec na niego nasadke o śr 2 mm i jest jak daniej czyli słychać małe pss ale dzwięk ten wydaje stożek. Narazie nie chce mi sie kombinować z tym bo jest za zimno i dałem sobie spokój. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słychać małe pss ale dzwięk ten wydaje stożek. Narazie nie chce mi sie kombinować z tym bo jest za zimno i dałem sobie spokój. :disgust:

Podnieś ciśnienie doładowania = zrób chipa :wink4: Wtedy pssssyt na stożku będzie głośniejsze. Myślę, że jeśli masz już stożek to ten splitter niewiele ci da, a powietrza zawsze będzie brakowało, albo będzie go za dużo. Wprowadzi to zamęt do ECU i ogłupi lambdę nieco(a po co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja olalem temat...kupie forge 007

Forge 007 nic ci nie da na seryjnej puszce jeśli chodzi o dzwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...