Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] RNS-E + Bluetooth , sygnal polaczenia


jacekdk

Rekomendowane odpowiedzi

Juz mam tego dosyc ! Za kazdym razem jak przekrecam stacyjke przechodze stres !

Mam RNS-E + Bluetooth , i osoby posiadające tkai zestaw wiedza ze polaczenie i rozlaczenie blootooth jest sygnalizowane dzwiekiem

Mam prosbe, powiedzcie mi jak się ustawia poziom glosu przy wla/wyl Bluetooth :mysli:

U mnie jest roznie , raz glosno (przewarzenie) i czasem cicho !

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto. Glosnosc sygnalizacji polaczenia/rozlaczenia jest glosnoscia prowadzonych rozmow, czyli po polaczeniu sie telefonu z urzadzeniem BT w aucie wcisnij przycisk do aktywowania sterowania glosowego (1), nastepnie albo odczekaj pare sekund az pani poinformuje cie o mozliwych komendach albo wypowiedz jakas komende. Gdy uslyszysz glos pani z glosnikow scisz pokretlem (2). Pamietaj tez,zeby przyciszyc podczas konczenia rozmowy telefonicznej.

37064654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz , nie wiem czy sie rozumiemy ale sprawdze :mysli:. Mi chodzi kiedy BT laczy sie z telefonem i kiedy sie rozlancza , jest glos "BIPPP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz , nie wiem czy sie rozumiemy ale sprawdze :mysli:. Mi chodzi kiedy BT laczy sie z telefonem i kiedy sie rozlancza , jest glos "BIPPP"

Dokladnie :wink4:

Glosnosc tego sygnalu jest wlasnie takze glosnoscia prowadzonych rozmow.

Nie ma innej mozliwosci sterowania glosnoscia tylko tego "BIPP" sygnalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie glosnosc rozmowy telefonicznej w rnse z bt zawsze ustawia sie na absurdalnie wysoki poziom. Zawalu mozna dostac jak ktos zadzoni. Dotyczy sie to zarowno dzwonika, jak i rozmowy. Podczas rozmowy sciszam do komfortowej glosnosci, a przy nastepnym połączeniu (na przyklad po kolejnym odpaleniu auta) telefon wrzeszczy strasznie. Da sie cos z tym zrobic?

Chyba, ze chodzi o to, ze rnse nie ma swojej glosnosci rozmowi, tylko na kierownicy zmieniam de facto glosnosc telefonu? Kiedy znowu slucham muzyki przez trnasmiter bluetooth i ustawie glosnosc na max, to rozmowa wtedy tez leci na max? Troche bez sensu by to bylo...

Ogolnie mam tez zupelnieninna glosnosć dzwieku z radia i na przyklad mp3 z karty sd. Z karty jest duzo głośniej niz z radia, albo wirtualnej zmieniarki bluetooth.

 

Edytowane przez wooojt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pry zmianie głośności rozmowy zerknij na telefon, u mnie jest tak że jak kręcę rolką na kierownicy to na ekranie telefonu pojawia się pasek głośności i nim steruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...