[ALL B5] Dokładki do zderzaków S4 do B5

Stolar

Witam, od dłuższego czasu poszukuje dokładek do Audi A4 B5 w stylu S-Line lecz nigdzie nie moge znaleźć. Czy można gdzieś dostać kompletne ospojlerowanie chodzi mi o dokładki do zderzaków i progi w rozsądnej cenie? Czy ma ktoś zdjęcia jak to wygląda jeżeli mozna cos takiego zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

A pokaz nam jakas przykladowa fote.. :naughty:

http://www.allegro.pl/item710304669_audi_a4_b5_8d_nowa_dokladka_zderzaka_przod.html :kox:

A pokaz nam jakas przykladowa fote.. :naughty:

kox , chyba se założe :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:17_________________________________________________a tak na poważnie to do Audi nie montuje sie zadnych "dokładek" bo to nie Calibra :decayed:

są dwa wyjscia :

po pierwsze primo zderzak od S4 : http://www.allegro.pl/item717765322_audi_a4_s4_zderzak_przod_przedni_model_95_00_8d.html - do tego musisz dołożyć kratki , jest troche rezania ze ślizgami , ale niedużo , pogadaj z Keżorem , on montował to Ci na pewno pomoże :good:

po drugie primo zderzak od RS4 : http://www.allegro.pl/item713340473_zderzak_przod_audi_rs4_99_01.html , tu nie wiem jak wygląda z rezaniem , ale na pewno trzeba go przeciąć i zwęzić bo jest za szeroki do budy B5

no i to by było na tyle z możliwości upiększenia swojej OOOO :good:

Czy zderzak od eSki pasuje idealnie do B5 czy jeszcze trzeba coś kombinować ? :cool1:

Plug and play nie ma bo trzeba kombinować ze ślizgami ale tu masz wszystko napisane:

:thumbdown:

A pokaz nam jakas przykladowa fote.. :naughty:

Focusowata ta dokładka i nie jest taka zła. Tylko ciekawe co by było przy kontacie z podłożem czy krawężnikiem.

B5 było w wersji S4

mylisz się kolego, w b5 jest pakiet s-line i do tego oznaczenie to nie ma nic wspólnego ze zderzakami tylko jest to wyposażenie wnętrza

właśnie , sory za OT

kupiłem niedawno B5 AEB w Avancie , była wystawiona na aukcji jako S-Line :kox: co mnie zdziwiło bo przypuszczałem że nie było takiej wersji , z wypasu jest : (pisze to w porównaniu do mojego poprzedniego ADR-a)

4. ori podłokietnik

czy to jest ten S-line w B5 ??? :mysli: czy ktoś sobie poprzekładał , dodam że auto zostało ściągnięte z zachodu równo rok temu , pierwszy właścicel w Polsce nic z autem nie kombinował

4. ori podłokietnik

Na to by wychodziło. Ja mam takie wyposażenie w samochodzie oryginalnie - mam rozpiskę wyposażenia z ASO:

- kierownica trójramienna

- fotele kubełkowe

- zawieszenie 1BE

- skórzane poszycie kierownicy, gałki zmiany biegów i dźwigni ręcznego

- podłokietnik

To chyba tyle. Z tym, że nie ma tego nigdzie opisane jako S-line. Widoczne takie określenie na tego typu wyposażenie weszło w kolejnych latach.

- kierownica trójramienna

- fotele kubełkowe

- zawieszenie 1BE

- skórzane poszycie kierownicy, gałki zmiany biegów i dźwigni ręcznego

- podłokietnik

to ja mam tak samo :good:

Od 97 roku była możliwość zamówienia pakietu sportowego. Nie wiem co wchodziło w jego skład bo nie znam niemieckiego aż tak dobrze. Informacje pochodzą ze strony der-b5.de. Wydaje mi się, że pakiet sportowy jest mylnie nazywany s-line.

Też mnie to zastanawia bo mam kierownicę od eski, podłokietnik, obniżone zawieszenie. I nie wiem czy to nie były elementy pakietu sport.

Pisałem w propozycjach, żeby przetłumaczyć część informacji ze strony der-b5.de ale moderator to olał.

_________________________________________________

http://der-b5.de/Audi_A4_/_S4_Limousine_-_Typ_B5/8D2.html dokładna rozpiska co,kiedy, i od kiedy wychodziło. Moskal, Ty masz "układy" zasugeruj moderatorowi, żeby ten link podwiesić.

Moskal, Ty masz "układy" zasugeruj moderatorowi, żeby ten link podwiesić.

co ja mam ???? :polew::kox: :kox:

zobacze co da sie zrobić , a komu to zgłaszałeś ??? daj PW :decayed:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 12:31_________________________________________________

Od 97 roku była możliwość zamówienia pakietu sportowego

ale ja mam 1996 rok

A ja mam właśnie 97 i sprawdzałem teraz dokładnie w papierkach, bo mam to wydrukowane i faktycznie jest to określane jako Sportpaket / sportpaket+ ...czyli późniejsze S-line (sport-line).