Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dużżżżo czytania.. Panowie mam pytanie czy manetka ze sterowaniem fis z polifta podejdzie bez problemu do przedlifta ?? szukałem konkretnej odpowiedzi i nie znalazłem. Proszę o pomoc

jezeli chcesz bez problemu to niestety ale nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużżżżo czytania.. Panowie mam pytanie czy manetka ze sterowaniem fis z polifta podejdzie bez problemu do przedlifta ?? szukałem konkretnej odpowiedzi i nie znalazłem. Proszę o pomoc

jezeli chcesz bez problemu to niestety ale nie podejdzie

do fisa nie bo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedlift przedliftowi nierowny. jesli to jest 97 r to juz bedzie wersja poliftowa, najprosciej daj nr to sie sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie nie mam numeru. Kompletuję graty do wymiany zegarów na fis... szukałem na alledrogo ale są tylko manetki poliftowe. A ja mam przed lifta a raczej taką mieszankę.. lampy tył nowe lak. lust. a kiera i przednie lampy stare.. to jest taka chyba przejściówka przejściówki.. ale podejrzewam że manetki mam typu przed liftowego i takich będę szukał skoro nowsze nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mozliwosc, sciagnij u siebie oslony stacyjki i przelacznikow, jesli na przelaczniku od kierunkow bedziesz mial z gory wtyke 3 pinowa to juz masz poliftowe. ja mam koniec 97 i tak mam wiec sprawdz to, ja nie sprawdzilem kiedys i kupilem manetke przedliftowa do tempomatu i musialem kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką przejściową wersję - błotniki prawie :naughty: pierwszy lift czyli jeszcze znaczki audi na błotnikach a już listwy na drzwiach, klamki w lakierze i lusterka, do tego lampy przód przedlift a tył po pierwszym lifcie, kiera w środku przedlift tak jak i licznik :), ale już np przycisk zamykania wszystkich drzwi w środku tak jak po pierwszym lifcie.

No i u mnie niestety manetki były przedliftowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to twój rocznik ma immo w ECU a nie w liczniku jak polifty i nie musisz zdejmować immo jedyne co bedziesz musiał to zaślepić kontrolke immo w liczniku bo bedzie mrugać. Niektórzy wyjmują diode i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozebrałem licznik, odciąłem masę od diody i pod masę leda podłaczyłem sygnał immo z oryginalnej kostki - działa dzięki temu jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy licznik w aucie to JEAGER czy VDO bez jego demontarzu, czy da się to stwierdzić za pomocą VAG'a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy licznik w aucie to JEAGER czy VDO bez jego demontarzu, czy da się to stwierdzić za pomocą VAG'a ??

Na VAGu mi wyświetla, więc Tobie też powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEAGER czy VDO

vag nie wyświtala jakiej firmy licznik, ale ja mialem jeagera i przekładka na vdo bez żadnych problemów

w vdo zauważyłem, że podświtlenie białe jest minimalnie bardziej żółtawe, wcześniej było takie "zimne białe" no i vdo ma troszkę drubszą czcionkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę czyli może to zależy od wersji VAG'a, a gdzie to można sprawdzić w polskim VAG'u ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam licznik Polift pełen fis 2000rok zegarek cyfrowy i białe zegary i manetkę tez całą ściągniętą z kierunkami i światłem z wszystkimi kostkami do licznika tez mam wszystkie oryginalne kostki Niebieska Zielona i Szara i chce to założyć do a4 96 rok kto ze woj śląskiego może mi to zrobić zapłacę wieści na pw Pilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...