Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mecz dobry a ten na forum siedzi:facepalm::decayed:

A ja się zastanawiałem dlaczego na mięsnym same baby.

Kiedy po licznik przyjedziesz? Czas sprawdzić czy antena działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza se zrobić

racja racja i powiem wiecej w tym temacie jest dokladnie opisane nawet jak i co

Ja mam emula i mam cos jeszcze swiety spokój :polew:nic sie nie drze itd a wszystko z tego forum czytac czytac czytac leniwce :grin:......

pozdro dla starych wiernych temu watkowi rezaczy , przeciez Wy juz macie wszystko porezane na max :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza se zrobić

racja racja i powiem wiecej w tym temacie jest dokladnie opisane nawet jak i co

Ja mam emula i mam cos jeszcze swiety spokój :polew:nic sie nie drze itd a wszystko z tego forum czytac czytac czytac leniwce :grin:......

pozdro dla starych wiernych temu watkowi rezaczy , przeciez Wy juz macie wszystko porezane na max :wink:

tego sie raczej nieda czyt.ciezko jest przebrnac przez ten balagan.....kto na biezaco tu niesiedzi nie nadrobi tego.......a ja chcem kupic nie robic......jak ktos cos by chcial to na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego michy nie zmienisz z czujnikiem żeby miało to ręce i nogi ?

+1 licznik polift to i micha jak fabryka nakazala :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musowo, patrząc na mody jakie Krzysiek trzaska to akurat było by kropla w morzu kosztów i pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przymierzam sie do przekladki zegarow 1/2 fis na full fis i wszystko juz wiem poza tym ze nie wiem jak ogarnac sprawe immo, posiadam immo 3 wiec bede potrzebowal tylko i wylocznie nowych zegarow z immo3? jest w stanie mi ktos pomóc w ogarnieciu tego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego michy nie zmienisz z czujnikiem żeby miało to ręce i nogi ?

+1 licznik polift to i micha jak fabryka nakazala :grin:

licznik z rs4 benzyna,sensor mam w misce...jak zmienialem silnik to wpadl AHH Z 2000R I tam juz byla micha alu z czujnikiem ale czyt.gdzies ze ten czujnik nie zagra z tymi zegarami bo w rs4 jest inny ...dlatego walnal bym emula i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik z rs4 benzyna,sensor mam w misce...jak zmienialem silnik to wpadl AHH Z 2000R I tam juz byla micha alu z czujnikiem ale czyt.gdzies ze ten czujnik nie zagra z tymi zegarami bo w rs4 jest inny ...dlatego walnal bym emula i po sprawie

A kto ci naopowiadał, że w RS-ie jest inny.

1J0907660B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja mam pytanko z innej beczki czy w zegarach z fis ale przed lift jest mozliwosc podlaczenia sygnalu otwartych drzwi ?? Bo mam juz wszystko ogarniete tylko to mnie zastanawia

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja mam pytanko z innej beczki czy w zegarach z fis ale przed lift jest mozliwosc podlaczenia sygnalu otwartych drzwi ?? Bo mam juz wszystko ogarniete tylko to mnie zastanawia

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś wsadem do angikańskiego zegara 8D0919930HX? Myślałem, że mam w swoich zbiorach zamiennik w km/h, ale jednak nie mam :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

A dlaczego michy nie zmienisz z czujnikiem żeby miało to ręce i nogi ?

+1 licznik polift to i micha jak fabryka nakazala :grin:

licznik z rs4 benzyna,sensor mam w misce...jak zmienialem silnik to wpadl AHH Z 2000R I tam juz byla micha alu z czujnikiem ale czyt.gdzies ze ten czujnik nie zagra z tymi zegarami bo w rs4 jest inny ...dlatego walnal bym emula i po sprawie

Powinien zadziałać ten sensor tak samo jak i ten z RSa ;) Chyba, że masz tam jakiś tani zamiennik? Jak chcesz to mam ori z RS'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie podpowiedzcie który pin trzeba zmasować czy podłączyć do prądu żeby po zmianie licznika na polift 1/2 fis nie świecił się sygnał oleju" tzw"lampa aladyna"

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden.

Tego się nie oszukuję podłączając do masy. Tutaj trzeba zasymulować sygnał "temperatura/stan", więc albo emulator albo miska z czujnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...