Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, bo nie mam szarej wtyczki. Radio normalnie chodzi po wlaczeniu zaplonu wlacza sie radio a po wyciagnieciu kluczyków gasnie. tylko ze cały czas jest podswietlenie calego panelu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszałeś w ogóle radio? czy tylko sam licznik podmieniałeś? Licznik odpowiada za podświetlenie przycisków ale wszystko jest na jednym kabelku więc jeśli on miałbybyć przyczyną to wszystko by musiało świecić , wygląda że coś przy radiu - wypnij je sprawdź czy na pinie od podświetlenia ( szaro-nieb w czarnej wtyce ) jest napięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie kodowanie mam aktualnie w liczniku od 2.6 V6 ABC ( rownież z fis ) kolejny licznik z fis jest od 1.6 :) mam rozumieć ze zmieniam kodowanie i jest lala ??

Ps. Ma ktoś VCDS 15.7 aktywowane na stałe ? bo moj raz aktywowany raz nie i juz nie wiem od czego to jest zależne :/

795efd51fb974af09d45ae2977d7e0f4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z benzyny do diesla to tylko zmiana tarczki obrotomierza i wsadu? Czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie może ktoś gdzie w kostkach jest pin od otwarcia maski chodzi mi o kasowanie komunikatu min poziomu oleju.i czy kasuje on komunikat poprzez zmasowanie ?

Edytowane przez EndriuGiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to naprawdę jest tak ciężko znaleźć? , rozpiski są dostepne tylko poszukać..... pin 25 zielonej wtyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo ciężko jak i tobie napisać ale dzięki znalazłem już wcześniej także nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik z 1.6 zmienione kodowanie na 2.6 :) jeszcze znaleść czas na założenie czujnika spryskow i znaleść jak podłączyć kontrole świateł bo przekaźnik czeka , aktualnie podświetlanie wróciło do ori ale bede za jakiś czas znów modził na biały :)

za wszystkie porady dziękuje Wam :) juz jestem zadowolony z efektów ;)

a5532a5d4877ecccabda67fe7d44f2aa.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z benzyny do diesla to tylko zmiana tarczki obrotomierza i wsadu? Czy coś jeszcze?

UP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos w stanie zrobic mi przejsciowke z przedlifta (anologowy zegarek bez cyfr) na polifta (cyfrowy zegarek) ewentualnie na zegary od a6 c5 poliftowe z cyfrowym zegarkiem (o ile czyms sie roznia od a4).

Jak cos to prosze pisac na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogoś kto montuje szara wtyczke wraz z manetka do sterowania fisem, plus podciagniecie wiązki do radia, drzwi i pozbycie się komunikatów spalonej żarówki i spryskiwaczy w audi a4 b5 2000rok po lifcie.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogoś kto montuje szara wtyczke wraz z manetka do sterowania fisem, plus podciagniecie wiązki do radia, drzwi i pozbycie się komunikatów spalonej żarówki i spryskiwaczy w audi a4 b5 2000rok po lifcie.??

kostke zrobić Ci możę Galetto z forum z lubelskiego i takoż podpiąć i ogarnąć. ciągnięcie wiazki do radia i drzwi ja moge zrobić jakby nie mial juz czasu bo to robilem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabrycznie w aucie full fis z zegarkiem analogowym (96r)

Od znajomego moge dostać za grosze ful fis z zegarkiem analogowym 3,6,9,12

U mnie ori instalacja ma 3 kostki i do tamtego też podchodzą 3 kostki.

Czy musze coś rezać, czy ten drugi licznik pasuje p&p?

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 kostki są inne, do zmiany. Co i jak trzeba przepiąć opisałem w pliku pdf który wrzuciłem kilka stron wcześniej w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was mam pytanie,bedę sam montować u siebie licznik z pełnym fisem przedliftowy.(muj też przedliftowy bez fis) zegar analogowy bez cyferek ale nurtuje mnie jedno jak podpiąć temperature zewnętna,wiem tyle że z klimatronika,czytam forum i robie sobie notatki ale tego nie doczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...