Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak już totalny kosmos mam podłączyłem się viakenem do kompa  chce odczytać ten pin z VDO przez Commandera

  I CO?

Na zegarach wyskakuje  mi tam gdzie dzienne KM fail  po tym jak skończy analizę  fail znika i już wszystko  jest po staremu

i teraz juz cholera wie czy końcu ten zegar to VDO CZY Jaeger 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli zrzut ekranu z poprzedniego postu jest twój to masz Jeagera - Kombi+Wegfahrspehre M73 o tym świadczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro masz immo2 to Tobie Pin z Jeagera niepotrzebny

 

 

dobra teraz przebranąłem przez te posty poprzednie - spróbuj kablem KKL i VAg Epprom Programeer 1.19 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze do tego dziada potrzebuje VAg tacho ?

 

ok sprobuje jutro z tym programem

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel kkl, eeprom 1.19 podłączam kkl  chce odczytać i ... Nic się nie dzieję

Nie chce nawet połączyć z kompem dziwne kabel viakena kkl i nic zero reakcji

jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2018 o 22:57, Fazii napisał:

Jedziesz według tego --> http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_II_Key_Matching_(Cluster)

Pin Commanderem, kabel zwykły kkl

Witam ponownie jest problem kabelek łączy ale w każdym z programów wyskakuje komunikat o rejestracji tak jakby niepełne wersje były bo chyba tego kabla nie trzeba jakoś rejestrować? 

IMG-20180411-WA0001.jpg

Edytowane przez kichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu kolega zakupił na eBayu na allegro masz oficjalnego dostawce viakena kkl i on wysyła i płytkę i po przekazaniu info może również wysłać to w formie elektronicznej (zwłaszcza  jak ktoś w lapku nie ma stacji dysków cd/dvd jak ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo siedzi w Niemcach ?on też dostał płytkę ale też podobno mu wyskakuje że jest niezarejestrowana i trzeba placic, tak więc pomocy

Edytowane przez kichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam takie pytanie.. polift 2001 silnik AJM, czy czujnik poziomu oleju daje też temperaturę oleju? Koleś co mi zakładał fullfis powiedział, że nie trzeba żadnej wiązki ciągnąć, bo jeżeli mam oryginalny czujnik i jest on sprawny to właśnie ten czujnik (w misce olejowej) powinien podawać temperaturę oleju, prawda to? Co prawda nie mam oryginalnego czujnika, bo z SKV, ale błędu żadnego nie wywala. Jak faktycznie na oryginalnym działa temperatura oleju to zapytam się w SKV czy ich czujniki faktycznie są uboższe o czujnik temperatury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak temp. Oleju idzie z tego czujnika - jak nie pokazuje na zegarach to albo czujnik strzelony albo byly kombinacje w sofcie w zegarach

Spotkalem sie z sytuacja ze chinski zamiennik dzialal jak emulator - brak blexu na desce a temp. rosła w funkcji czasu niezależnie od warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik z Hella z IC będzie to miał, czy muszę do ASO dzwonić za tym? Średnio uśmiecha mi się 400 zł płacić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak hella to ori - ja kupiłem używkę ori za 29 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz używkę miałem, po dwóch dniach wyskoczył błąd.. z tego co widzę to trochę potaniały, bo były po 500 zł w ASO i ok 420 w IC, a teraz widzę za 290, może się skusze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poszukuje osoby która wymieni wyświetlacz fis w liczniku poliftowym prosze info z cenami na pW  tak aby cena już była z nowym wyświetlaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak zrobić aby wyświetlana była otwarta tylna klapa jest możliwość 6 pin zielonej kostki gdzie podpiąć bo u mnie nie pokazuje otwartej klapy ? licznik poliftowy fis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś na forum przerabiał wskaźnik temperatury oleju gdzieś trza coś przylutowąć tylko nie moge znajść ma ktoś coś nie chodzi tu o emulator prosze o info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przedliftowym fisie chodzila ale na poliftowym nie. Ale byla gdzies rozpiska u nas jak przerobic bez eymuany tylko omija sie ktores sciezki itp gdzues kabelkami na liczniku tylko.nue moge znajsc ale bylo na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że kostki masz 16 pinowe  ?

Bo jak 32 to musi to działać

wejdź w poradnik soulmastera  tam masz opis wszystkich kostek 32 pinowych  do zegarów i sprawdzaj po koleji  każda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...