Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz od 5 czerwca służą znów do używania a nie dekoracji

Codzienne wizyty i bilety po 500 załatwia sprawę

A za co te bilety?? Za picie alkoholu? Czy to podciągacie pod rozróby czy coś? :decayed:

Bo pewnie Was nie dotykają nawet, wiec to musi być za jakąś błahostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzisz od 5 czerwca służą znów do używania a nie dekoracji

Codzienne wizyty i bilety po 500 załatwia sprawę, juz tak kilka miejsc uzdrowilismy na dobre, nie mowie ze na tych tez poskutkuje ale spróbować można, daj tylko mi namiar gdzie to się wypowiem czy często tam bywam i czy znam towarzystwo, zaznacz strzałka na mapie Google gdzie dokładnie zazwyczaj siedzą i jak tam podejść nie zauważony

No napisz napisz mnie o tej temp czy działa jak u mnie

RYLY ?!!!!?!?!? Wraca moja wiara w płacone podatki.

Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu jak miałem pola z porzeczkami to używałem tych białych to młócenia :D O wiele lepsze od uciętego szlaufa.

Sąsiad z klatki, policjant, rano wyjechał na urlop i się zebrało towarzystwo wykrzykujące LEGIA, LEGIA.

https://maps.google.pl/maps?q=1+maja+6a+szczecin&hl=pl&ie=UTF8&ll=53.441011,14.565446&spn=0.002042,0.00449&sll=53.441148,14.565409&sspn=0.002042,0.00449&t=h&hnear=1+Maja+6,+Szczecin,+Wojew%C3%B3dztwo+zachodniopomorskie&z=18&layer=c&cbll=53.441237,14.56511&panoid=2FscHgkROIzVkqPXv2kUrA&cbp=12,54.02,,0,8.82

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Kufa, no nie rozumiem ten pompki, nie rozumiem...

Pękł sobie wirnik to wymieniłem, ale coś kodowanie się posypało chyba, więc komp, wyzerować kodowanie, od nowa wpisać kod i ok.

Siedzę w środku i wszystko działa jak należy. Drzwi się otwierają jak trzeba, czy to z pilota czy przycisków, zamknę to się zamykają i odwrotnie, klapa bagażnika się nie otwiera z przycisku wewnątrz jak drzwi zaryglowane i super. Wszystko jak należy.

Otwieram, wychodzę, zamykam rygle i kupa. Klapa zaczyna się otwierać z przycisków. WTF???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzadko tam bywam bo rzadko sa tam zgloszenia, ale sie pomysli :wink:

Marcin generalnie jest tak ze my widzimy gdzie ciagle stoja i chleja i uprzykrzaja zycie ucywilizowanej czesci mieszkanców, ponadto ludzie pisza maila do komendanta co i jak i gdzie sie dzieje zle wiec " stawki " sa najwyzsze bo oprocz picia w 99 % popelniaja mase innych wykroczen a 2 popelnione wykroczenia w tym samym czasie i miejscu nawet jesli oba sa taryfikowane za 100 zl to i tak do 1000 mozna przykleic z tytulu zbiegu wykroczen czy tez przepisów ustawy wiec :wink:

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

a i powiedz w ktorym miejscu dokladnie siedza , na tych lawkach tam obok trzepaków??

zaraz wrzuce Ci soul filmik jak w chwili obecnej dziala temp oleju zebys mial porównanie

tu jeszcze przetwarzany ale moze zaraz bd dzialac

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

A krzyczeli Legia bo od poniedziałku sięe juz zjeżdżają na jutrzejszy mecz pogoń Legia a ja jutro mam popołudnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na tych ławkach. Tutaj ogólnie radiowóz widzę z raz na tydzień lub dwa bo się nigdy nic nie działo. Jedyną interwencję jaką tutaj widziałem to byłem jej bohaterem bo na ASG się szykowałem i tak się spieszyłem bo kumpel miał już czekać pod blokiem, że kałacha nie spakowałem tylko na ramie :P Resztę to już sam wiesz jak wygląda procedura. Powiem tylko, że masz fajnych kolegów, że musieli postrzelać do siebie i sprawdzić jak to boli :decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin::decayed::decayed::decayed:

A tak to widzisz, ciepło się zrobiło i gówno wypływa na powierzchnię.

A to taki malutki skok w górę wskazówki i w dół opad powoli. Hmmm, powiem, że u mnie chyba nie ma.

Coś kłamaliście z tym rozgrzaniem w takiej temperaturze. Chłodniczego ledwo powyżej 70 skoczyło a oleju to tylko troszkę powyżej 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta temperatura wydaje mi się ze może to zależeć od napięcia zasilania ze tak się zmienia po odpaleniu

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była wina napięcia to na zimnym silniku robiło by to samo a tak normalnie leży, zachowanie to występuje tylko jak olej osiągnie conajmniej 60 stopni

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

A tak wogole to mi olej zaczyna się grzać dopiero kilka minut po tym jak chłodniczy osiegnie 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 2 popelnione wykroczenia w tym samym czasie i miejscu nawet jesli oba sa taryfikowane za 100 zl to i tak do 1000 mozna przykleic z tytulu zbiegu wykroczen czy tez przepisów ustawy wiec :wink:

E no, czyli są sposoby :decayed:

Pewnie jakby wziął wezwanie do sądu to by dostał mniej, ale komu się chce biegać po sądach... to weźmie bilecik i będzie spłacał... i długo pamiętał :decayed:

A tak wogole to mi olej zaczyna się grzać dopiero kilka minut po tym jak chłodniczy osiegnie 90

U mnie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze najpierw grzeje się woda później olowa

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie był czasem VDO D13?

No teraz będzie ciężko bo wróciłem już bo mnie kobita wróciła. A K+CAN mam na kompie bez baterii ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie jakoś nie miałem czasu narazie korzystam z pogody i siedzę na plaży

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może gdzie trzeba się wpiąć z sygnałem spalania tak żeby na fisie pokazywało? W swoim przedlifcie założyłem zegary też z przedlifta tylko teraz muszę podpiąć się gdzieś tam żeby spalanie mieć pokazane :wink: Mam 1Z z 95r

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

I co do czujnika temperatury oleju to tak dla pewności, w misce olejowej nie mam miejsca na żaden czujnik, nie ma tam żadnego czujnika to muszę kupić czujnik ten wkręcany w podstawkę filtra oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może gdzie trzeba się wpiąć z sygnałem spalania tak żeby na fisie pokazywało? W swoim przedlifcie założyłem zegary też z przedlifta tylko teraz muszę podpiąć się gdzieś tam żeby spalanie mieć pokazane :wink: Mam 1Z z 95r

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

I co do czujnika temperatury oleju to tak dla pewności, w misce olejowej nie mam miejsca na żaden czujnik, nie ma tam żadnego czujnika to muszę kupić czujnik ten wkręcany w podstawkę filtra oleju?

Tak ty musisz mieć czujnik w podstawie filtra oleju w misce dopiero były po drugim lifcie

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

A patrzales ten wsad d17?

sprawdziłem dziś ten wsad i niestety temperatura oliwy leży na 60 i ani drgnie po samym zapłonie idzie do góry i zaraz opada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, czy moge normalnie zrobic przejsciowke pod nowy licznik, znaczy dopiac dodatkowe kostki, zeby stare kostki byly do starego , a nowe kostki do nowego czy nic sie nie bedzie gryzlo, i jak najlepiej to zrobic, i jeszcze pytanko do temp oleju widze ze sie cos zmienilo nie trzeba sensora, tylko czujnik albo do miski albo do filtra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może gdzie trzeba się wpiąć z sygnałem spalania tak żeby na fisie pokazywało? W swoim przedlifcie założyłem zegary też z przedlifta tylko teraz muszę podpiąć się gdzieś tam żeby spalanie mieć pokazane :wink: Mam 1Z z 95r

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

I co do czujnika temperatury oleju to tak dla pewności, w misce olejowej nie mam miejsca na żaden czujnik, nie ma tam żadnego czujnika to muszę kupić czujnik ten wkręcany w podstawkę filtra oleju?

Tak ty musisz mieć czujnik w podstawie filtra oleju w misce dopiero były po drugim lifcie

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

A patrzales ten wsad d17?

sprawdziłem dziś ten wsad i niestety temperatura oliwy leży na 60 i ani drgnie po samym zapłonie idzie do góry i zaraz opada

ok dobra czyli za nowy tez nie moze byc , mówi sie trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, czy moge normalnie zrobic przejsciowke pod nowy licznik, znaczy dopiac dodatkowe kostki, zeby stare kostki byly do starego , a nowe kostki do nowego czy nic sie nie bedzie gryzlo, i jak najlepiej to zrobic, i jeszcze pytanko do temp oleju widze ze sie cos zmienilo nie trzeba sensora, tylko czujnik albo do miski albo do filtra ?

Kolego nic się nie zmieniło. Przedlift Czujnik w filtr, polift czujnik w miskę o tyle ;-) przejściówki możesz zrobić. Ja tak mam i chodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś gdzie trzeba podpiąć w przedlifcie sygnał spalania żeby na fisie się wyświetlał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś gdzie trzeba podpiąć w przedlifcie sygnał spalania żeby na fisie się wyświetlał?

pin 1 w czerwonej kostce od FIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to wiem:decayed: Tylko przy ecu gdzie go muszę wpiąć? Tzn jego drugi koniec:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...