Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro prosze nad ranem tam pod szczecinem a6 w avancie na ciemnych szybach przepuszczac bo na miedzyzdroje lece :polew:

Jutro czyli środa, no to masz duże szanse na brak korków sezonowych ;P

Ale tak w ogóle to polecam się na jakiejś stacji benzynowej zatrzymać i poszukać czy nie mają darmowych mapek z alternatywnymi drogami, taka sprzed roku też dobra będzie. Chociaż na Międzyzdroje to ciężko jakąś trasę ugrać.

Pewnie będziesz lecieć przez Gorzów, S3 i na Szczecin, a ta mapka jest naprawdę przydatna bo miejska nawaliła po drodze fotoskarbonek, że nawet navi Ci o nich nie powie. (no nie na samej esce, tam uważaj na wiadukty a raczej wyjazd na drogę techniczną bo lubią tam przycupnąć)

Jeszcze bediksa poproś o info jakie nieoznakowane latają i gdzie :wink:

btw. A dziś na trasie ZS - ZMY nic bez nalepek nie lata? Bo jadę i nie wiem jak bardzo mogę sprawdzić naprawy. Coby później się nie kłócić z nimi co w ustawie a co w kodeksie jest, if you know what I mean :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na s3 nie radze nic sprawdzać co by choć w małym stopniu naruszało przepisy if you know what i mean bez nalepek i z nimi pełno cala dobę

Najlepiej jechać na Janosiku tam korki omija i fotoradary aktualne zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytam bo bywało, że co tydzień jeździłem S3 i tylko kilka razy widziałem cokolwiek i to właśnie na zjeździe na drogę techniczną przy wiaduktach. Raz na "akcji znicz" kilka radiowozów, ale to wcześnie wracałem, dopiero zbierali siły na McBułce. :grin:

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Yanosik to z tego co pamiętam potrzebował stałego dostępu do sieci. Dobrze myślę? Dobrze, że pakiecik wykupiony mam bo lecę na Żagań to się przyda, tam co wioska stoi karmnik lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na McTusku chyba :grin:

No ja mam w abonamencie no limit transfer wiec zawsze online ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się trochę do tematu, myślę że pomogę:decayed: Moja przygoda z nawigacją której używam non-stop zaczęła się gdy parę razy pojeździłem z sąsiadem (pracuje w zaopatrzeniu, głównie jeździ po Wa-wie) i u niego dojrzałem z jakiej navi korzysta w telefonie, jest to nawigacja oparta na navi expercie (Nawigacja Orange - Usługi dodatkowe - www.orange.pl) , w oragne opłata jest za nią bodajże 150zł/rok (czyli 12zł/miesięcznie) i to jest 100% kosztów, nie nalicza już nic dodatkowo za transfer danych etc :wink: Ja u siebie nie wiem czemu nie mogłem jej odpalić:kwasny: Ale nie poddawałem się, w końcu udało mi się odpalić oryginalnego navi experta (Najlepsza nawigacja GPS w telefonie komórkowym - samochodowa i piesza | NaviExpert) w nim cena jest 99zł/rok ale za transfer danych doliczają z orange jak za normalnego neta, wiadomo, można pakiet sobie wykupić i jazda:wink: No i zaleta jest taka, że jak się poleca komuś tego navi esperta to przy następnym wykupowaniu mamy zniżkę, w zależności ilu osobom poleciliśmy:decayed: Ten navi expert wbrew pozorom baaaardzo mało internetu ciągnie, korzystając z niej cały dzień będzie to ok 1mb bodajże:wink: Ja nie wykupuje sobie pakietu na transfer danych, gdyż korzystam z routera bezprzewodowego z limitem internetu 2,5gb/miesiąc i to jest w chuy jak na moje potrzeby:grin: Teraz może tak w skrócie jak działają te nawigacje z orange i navi expert, otóż działają one IDENTYCZNIE, jest to ta sama nawigacja, ten sam wygląd :wink: Jeśli chcemy korzystać z nawigacji nie pobieramy na telefon map jak to w innych nawigacjach jest (trzeba ściągnąć ok 200mb map) tutaj ściągamy plik nawigacji (ok 8mb) a wszystkie mapy pobiera nam na bieżąco w czasie jazdy, pokazuje nam wszystkie fotoradary, natężenienie ruchu z możliwością omijania korków, wylicza nam zawsze najszybszą trasę (sprawdzałem niejednokrotnie i to działa zayebiście:banan:), pokazuje nam wszystkie remonty itd, możemy sami dodawać dla innych użytkowników informacje o wypadku, miejscach gdzie często stoją Panowie fryzjerzy z suszarkami :grin: etc. To jest tak, jakbyśmy włączyli sobie w przeglądarce mapy i włączyli tam opcje aby wyświetlało nam natężenie ruchu:wink: Ogólnie ja jestem z tego bardzo zadowolony, polecam to wszystkim którzy część życia spędzają w korkach:thumbup1: Nie jestem żadnym przedstawicielem navi experta czy nawigacji orange/sieci orange, jestem zwykłym szarym człowiekiem który lubi sobie ułatwić życie czasami :grin: Jeśli ktoś by chciał odpalić u siebie navi experta to może napisać do mnie to podam swój nr ID nawigacji, wy go podacie przy wykupowaniu pakietu a ja będę miał zniżki, potem wy będziecie podawać swój następnym użytkownikom i też będziecie mieć zniżki:wink: I tak dla tych strachliwych, nie ma w tym żadnych haczyków, obie nawigacje można przetestować za darmo przez jakiś czas (nawigacja orange przez 30dni a navi expert przez 7 dni) sprawdźcie i jak coś to wykupujcie:decayed: Dziękuję za uwagę i przepraszam za OT:hi:

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Ja oczywiście nie wymieniłem wszystkich możliwości tej nawigacji, ma bardzo szerokie możliwości wyszukiwania, można sprawdzić obecne ceny paliwa na stacjach, można wyszukać miejsca wpisując np nazwę firmy, centrum handlowego a nie adres. Wyszukuje banki, bankomaty, warsztaty, bary, serwisy, wszystko co może nam się przydać jadąc gdzieś:wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Jakby ktoś chciał spróbować i chciałby przyczynić się do mojej zniżki to mój ID: 6346162342 wpiszecie go jako osobe polecającą i już, po bólu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bediks, w końcu sprawdziłem co z tą temperaturą.

Przejechałem ~100km, temp. skoczyła gdzieś do 80,90.

Zgasiłem, odpaliłem znowu i wskazówka weszła wprost na tyle co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz go no :doh: ten sam licznik ten sam wsad a rozne dzialanie :doh: wtf

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

fisa zalozyles ?? to czas zrobic cos z tymi smiecznymi nie podgrzewanymi nie elektrycznymi plackami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli fotele? :wink:

Nie, nie, teraz czas na sprawy, które nie są moją broszką, czyli blacharka co sam widziałeś i silnik, bo już całkiem niedługo mam do wymiany rozrząd i olej a i coś mnie potrafi oleju wrąbać i zadymić za bardzo. Gdzieś cieknie z uszczelki chyba.

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

no patrz go no :doh: ten sam licznik ten sam wsad a rozne dzialanie :doh: wtf

Ale to teraz mam taką samą rozkminę z pompką.

Ja już miałem wymienianą chyba bo jest z 98.

Mam drugą z A8 chyba '96 o tych samych numerach. Zakodowałem te same opcje a jednak podświetlanie bagażnika w obu działa inaczej.

Nie dojdziesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pamiętaj ze na Witkiewicza ma sklep forumowy Dzik , najlepsze ceny w zach pom i rabaty dla klubowiczów ;-) i do tego żadnego ryżu na polkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na s3 nie radze nic sprawdzać co by choć w małym stopniu naruszało przepisy if you know what i mean bez nalepek i z nimi pełno cala dobę

Najlepiej jechać na Janosiku tam korki omija i fotoradary aktualne zawsze

Spoko loko Pany dziekowac ale na s3 tempomacik i 120 ekonomicznie i powoli... na wakacje jade wiec mi sie nie pali :whistling::naughty::decayed:

:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Witkiewicza ciągle pamiętam i śledzę co tam w promocji mają.

No dziś na S3 to jechałem przepisowe 120+VAT i mnie tylko śmignęło czarne AMG a za nim srebrne prawdopodobnie A4 B7.

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

NOŻ KURFA,

Coś druga pompka nie domagała, sprawdzam a tam też posypał się wirnik :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Wkurwiony na maksa zrobiłem jeszcze output test no i zostało poprawić wskazówki.

9404985014_234dbda866_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem poprawiasz je na sucho tak ? Rob output test i kiedy są w pionie wtedy nakładaj oczywiście przedtem je poluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem poprawiasz je na sucho tak ? Rob output test i kiedy są w pionie wtedy nakładaj oczywiście przedtem je poluzuj

Faktycznie, zapomniałem, że tak też można. Już zrobione.

Coś mnie dziwnego się też stało. Wkładam obrotów na 3000, wyłączyłem test i spadła pod 0. Odpalam test i poszła na 4000 :shock3: Jeblem się czy co. Wyciągam i wkładam od nowa - jest ok.

A druga dziwna rzecz to poprawiłem prędkościomierz. Równiutko na 100, po wyłączeniu zapłonu faktycznie jest pod 0 tak daleko jak wcześniej, ale przy teście jak jedzie do końca to wychodzi lekko za 260.

Btw. Gdzie ten temat o Witkiewicza był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ustawiłem predkosciomierz tez mam pod zerem i nie wiem czemu

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione na 100, jak wylacze zapłon spada pod 0 a na teście jakby było 270 to by na tyle poszło bo idzie z 5 mm za 260 :decayed:

Soul dzisiaj same butelki zastałem pod lawka tylko chyba jeszcze z nocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek, bo opadają zawsze pod 0, ale chodzi o to aby ustawić dobrze na wartościach jakie OUTPUT TEST w VCDS/VAG-COM podaje czyli dla obrotów 3000 i dla prędkości 100, małe wskazówki zawsze stoją w pion.

Ustawiłem wszystkie, prędkość i obroty pokazuje idealnie.

Ja mam ustawione na 100, jak wylacze zapłon spada pod 0 a na teście jakby było 270 to by na tyle poszło bo idzie z 5 mm za 260 :decayed:

Soul dzisiaj same butelki zastałem pod lawka tylko chyba jeszcze z nocy :grin:

Czyli nie jestem sam z tym 270 :D

To tam patroluj bo widzę, że stara gwardia osiedla czyli byli pracownicy stoczni wymierają już i wprowadza się element mało pożądany co okna myje z pytongiem na wierzchu (może lubi dokładnie pędzelkiem szczelinki wyczyścić) czy nawalone karki z rana wykrzykują swoje preferencje drużynowe :grin:

Czuję się stary tak pisząc :facepalm: może i z małych miasteczek jesteśmy, ale wieś to im z butów wystaje. Gdyby nie przyjezdni to dawno by w tym mieście asfalt zwinęli i tramwaje na złom sprzedali.

Ja wyjechałem na kilka dni teściów odwiedzić, więc mnie tam nie zobaczysz.

Btw. pompkę naprawiłem, zobaczymy jak długo ta pożyje :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo było i się Ćwiary aż o to pytałem czy to normalne. Co licznik to ma inaczej ( przeglądałem chyba wszystkie na allegro ) w output test prędkościomierz na 100 a po wyłączeniu z 3 mm poniżej 0 km.h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty pracy po zamontowaniu licznika z wyświetlaczem fisowskim

-Nowy wyświetlacz LCD

-Nowe żaróweczki (wszystkie)

-Wstawienie ramek

-Brak podłączenia temp.oleju

20130801_200553.jpg

20130801_200523.jpg

20130801_200436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...