Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam pytanko wiem ze tu juz to było ze sto razy pisane ale nie moge znaleźć, chodzi dokładnie o to co trzeba wyrezać przy fisie z a6 aby śmigał w a4 na pewno pływak co jeszcze i czy jest wykonalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak 100 razy to po co pytasz:decayed:

A na serio pływak i w sumie to nic więcej bo drzwi ponadto nie podłączysz bo w a6 po module komfortu było łączone no i inne cyrki mogą Cię spotkać typu brak wskazań obrotomierza czy cały czas wyświetlająca sie klapa bagażnika itp :whistling:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Ogólnie pier**l to i szukaj z a4 , za 350 zł masz piękna Europe diesla ze sprawnym fisem na aledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w I lifcie juz tarczka sama w sobie nie jest czerwona tylko ja diosy podswietlaja na czerwono

tarczka z i liftu rózni sie tym od II ze ikony w tarczy sa innego rodzaja, w I lifcie sa w kołkach a w II takie ładne gołe :decayed:

tarczka z I lifta pasuje to licznika z II lifta

a i dobrze zrozumialem bo napisales ze chcesz wsadzic tarczke eu do angola i zeby to mialo sens trzeba zmienic wsad no chyba ze wiesz juz to ;-)

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

tak wyglada ikona recznego w II lifcie

http://img853.imageshack.us/img853/8890/20110324402v.jpg

a tak w I

http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/79765025_1_644x461_licznik-audi-a4-b5-98r-lublin.jpg

i tarczka z I lifta mozna wsadzic do II i na odwrót ale dla mnie brzydko :decayed:

fajnie to opisales.. dziekowac :) czyli wnioskuje ze tarczka od zegarow od a6 c5 bedzie pasowac bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko wiem ze tu juz to było ze sto razy pisane ale nie moge znaleźć, chodzi dokładnie o to co trzeba wyrezać przy fisie z a6 aby śmigał w a4 na pewno pływak co jeszcze i czy jest wykonalne ?

Ja mam wsadzony z a6, oprócz przejściówki do kabli. To w sumie tylko pływak do wymiany. No i dalej kwestia czy chcesz mieć wyświetlane informacje o niskim poziomie płynu, o zużytych klockach itp. To musisz dorobić instalacje jak nie masz. I oczywiście alladyn. Jeżeli masz czujnik w misce olejowej to nie ma tematu. Jeśli nie masz to albo emulator który oszuka licznik. Albo wymiana miski na taką z czujnikiem. Jeśli nie zależy ci na pokazywaniu otwartych drzwi to będzie ok ;-) no i może to tylko tak wygląda na dużo roboty. Ale nie ma tragedii. A pływak możesz szukać też od passata b5.

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Aha pany taka sytuacja. Przekladalem u kumpla licznik z przedlifta i jest włożony przedlift z fisem. Ale dupe mi truje żebym mu przebieg poprawił żeby był taki jak miał. Jak to Zrobić? Może być na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbowałem tam i niby zmieni w programie, ale na liczniku nie zmienia. No to odlaczylem aku. Bo może reset potrzebny. Podłączyłem od Nowa i nic to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko wiem ze tu juz to było ze sto razy pisane ale nie moge znaleźć, chodzi dokładnie o to co trzeba wyrezać przy fisie z a6 aby śmigał w a4 na pewno pływak co jeszcze i czy jest wykonalne ?

Ja mam wsadzony z a6, oprócz przejściówki do kabli. To w sumie tylko pływak do wymiany. No i dalej kwestia czy chcesz mieć wyświetlane informacje o niskim poziomie płynu, o zużytych klockach itp. To musisz dorobić instalacje jak nie masz. I oczywiście alladyn. Jeżeli masz czujnik w misce olejowej to nie ma tematu. Jeśli nie masz to albo emulator który oszuka licznik. Albo wymiana miski na taką z czujnikiem. Jeśli nie zależy ci na pokazywaniu otwartych drzwi to będzie ok ;-) no i może to tylko tak wygląda na dużo roboty. Ale nie ma tragedii. A pływak możesz szukać też od passata b5.

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Aha pany taka sytuacja. Przekladalem u kumpla licznik z przedlifta i jest włożony przedlift z fisem. Ale dupe mi truje żebym mu przebieg poprawił żeby był taki jak miał. Jak to Zrobić? Może być na pw.

W przedliftach przebieg tylko we wsadzie mozna edytowac.. :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbowałem tam i niby zmieni w programie, ale na liczniku nie zmienia. No to odlaczylem aku. Bo może reset potrzebny. Podłączyłem od Nowa i nic to samo.

u mnie tez nie chce przestawic, a mam licznik poliftowy, i odlaczalem aku, licznik i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje wsad do licznika 8D0 919 034 F z pełnym fisem. Stracił pamięć. Jest 0 tyś km.

Po co Ci wsad? Masz nowy samochód z zerowym przebiegiem!:kox::banan::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbowałem tam i niby zmieni w programie, ale na liczniku nie zmienia. No to odlaczylem aku. Bo może reset potrzebny. Podłączyłem od Nowa i nic to samo.

u mnie tez nie chce przestawic, a mam licznik poliftowy, i odlaczalem aku, licznik i nic

A czym probowales zmienic przebieg?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje wsad do licznika 8D0 919 034 F z pełnym fisem. Stracił pamięć. Jest 0 tyś km.

Po co Ci wsad? Masz nowy samochód z zerowym przebiegiem!:kox::banan::grin:

Nie, no poważnie... Wiem, fajnie jest poczuć zapach nowego samochodu ale gdzieś ten przebieg uciekł. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej poszedł mail.

Spoko mam wieczorem Ci odesle bo kurde teraz zalatany jestem :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje wsad do licznika 8D0 919 034 F z pełnym fisem. Stracił pamięć. Jest 0 tyś km.

Po co Ci wsad? Masz nowy samochód z zerowym przebiegiem!:kox::banan::grin:

Nie, no poważnie... Wiem, fajnie jest poczuć zapach nowego samochodu ale gdzieś ten przebieg uciekł. Co mam zrobić?

A nie jest tak ze jak minie 1 000 000 km to zaczyna liczyć od 0 ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...