Jump to content

Efekt wymiany licznika na FIS

Recommended Posts

A pozostałe 10% roboty to jak czytałem nowa manetka, nowy zbiornik spryskiwaczy (lub tylko sam czujnik?), czujnik w misce oleju i tyle? Czy o czymś zapomniałem?

Jeszcze 1 pytanie, jeśli nie potrzebuję takich bajerów jak pokazywanie otwartych drzwi itp to wystarczy tego nie podłączać, czy będzie pokazywać błędy?

• Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podpowie mi ktoś gdzie szukać problemu?
Licznik na 2x26pin + fis

Po podłączeniu dwóch liczników na fis nic się nie wyświetla... Jak na foto.

Klikając reset na manetce znika dolna kreska, klikając kolejny raz pojawia się i tyle co się dzieje na tych wyświetlaczach. Gdzie tu może być problem??

E9-F9-DCDE-9-DAA-4-F4-B-9944-B34327-DA0-

Edited by SowaBezOka

wydaje mi się że już są wypalone...albo taśma nie styka 

Edited by Banan

Udało się zmienić licznik z 919 na 8D0 920 932F, kwestia tylko czy da się zmienić zapisany VIN licznika na ten z ECU?Ecu ma immo 2

odczytaj epprom i zmien po prostu w edytorze HEX 

Rozumiem, jeśli tego nie zrobie i zmienie ECU to przy adaptacji nowego ecu licznik zapisze do komputera immo własciwy vin czy swój vin?

Edit :

To po prawej to na pewno jest vin?Bo ktos kto mi pomagal przy kluczach, pisal, ze to jest vin i licznik ma immo 3.A vin przeciez ma 17 znaków

20201027_205820.jpg

Edited by Pajajo

w immo2 licznik nigdy nie zapisze vinu bo to inaczej działa , jakbyś zgrywał z ecu immo3 wtedy zapisze 

Jak nie chcesz mieć tych XXXXXXX to tak jak pisałem wpisz go ręcznie  , a ten AUZ....itd to jest jakby identyfikator immo 

Niepotrzebne mi to, pomagajacy sie pomylil, ze to immo 3 i wszystko juz jest dla mnie jasne.Dzieki ;)

Bo licznik ten jest uniwersalny immo2/immo3

Ostatnia sprawa, jeśli zaloze emulator sensora oleju to nie mam mozliwosci wpiecia sie w niego z czujnikiem temperatury, zeby licznik cos pokazal i tylko wstawienie silniczka z przedlifta ratuje sytuacje?