Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

no próbowałem tam i niby zmieni w programie, ale na liczniku nie zmienia. No to odlaczylem aku. Bo może reset potrzebny. Podłączyłem od nowa i nic to samo.

u mnie tez nie chce przestawic, a mam licznik poliftowy, i odlaczalem aku, licznik i nic

a czym probowales zmienic przebieg?

Wysyłane z mojego gt-i9300 za pomocą tapatalk 2

vag k+can commander 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, poszukuję kogoś kto wgra mi wsad do licznika 8D0 919 O36 B (anglik, bezyna z fisem, przedlift) - chcę go zmienić na europę diesel, tarczki już zmieniłem.

Z tego co wiem w grę wchodzi tylko programator, czy jest ktoś z małopolski albo podkarapacia kto mógłby mi to zrobić za rozsądną kwotę?

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje wsad do licznika 8D0 919 034 F z pełnym fisem. Stracił pamięć. Jest 0 tyś km.

Po co Ci wsad? Masz nowy samochód z zerowym przebiegiem!:kox::banan::grin:

Nie, no poważnie... Wiem, fajnie jest poczuć zapach nowego samochodu ale gdzieś ten przebieg uciekł. Co mam zrobić?

A nie jest tak ze jak minie 1 000 000 km to zaczyna liczyć od 0 ? :polew:

Nie ponieważ miałem na blacie 230000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W vw niektórych tak było że zegary się zerowały:decayed: Widziałem filmik na jutjubie jak w golfie III się zerują przy przebiegu chyba 300tys, u znajomego w vw caddy też się wyzerowały ale nie wiem przy ilu km:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany 3 sprawy:

1.kto ma dobra baze wsadow?

ewentualnie tam od ruskich wie jak sie dobrac?

2. Kto szuka idealnego ori wyswietlacza fis? :decayed:

3. Szybka z ori ringami tez sie znajdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany 3 sprawy:

1.kto ma dobra baze wsadow?

ewentualnie tam od ruskich wie jak sie dobrac?

2. Kto szuka idealnego ori wyswietlacza fis? :decayed:

3. Szybka z ori ringami tez sie znajdzie :decayed:

Troche wsadow mam mam gdzies chyba dostep do tej raasijskiej bazy :P jaki namber Cie interere?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, kto robil ten emulator i jest w stanie mi powiedziec jaki ma byc tranzystor bipolarny czy unipolarny, bo symbol na obrazku jest bopolarny, a symbol irf530n to jest tranzystor unipolarny, i ktory zastosowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi, które przewody zmostkować przy liczniku żeby zgasić kontrole zużycia klocków hamulcowych. Jest tu tyle stron że nie moge nic znaleźć:) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi, które przewody zmostkować przy liczniku żeby zgasić kontrole zużycia klocków hamulcowych. Jest tu tyle stron że nie moge nic znaleźć:) dzieki

Po co gasić? Lepiej zamontować/naprawić. :wink:

Jeśli mowa o polifcie to mowa o tym była zaledwie kilka stron wcześniej. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index408.html#post3717925

9487603801_f674af6c95_o.jpg

Czyli pin 2 w kostce T32 niebieskiej do masy i nie ma komunikatu.

Jeśli jeszcze jakieś PINy Cię interesują to niestety musisz mieć rozpiskę pinów do odpowiedniej wersji liftowej licznika no i sam schemat instalacji też przydaje się.

Obszerny poradnik do montażu licznika w polifcie jest tutaj: Wymiana FIS - VAG AUDI VW itd - soulmaster3m - Chomikuj.pl

Ściągać, ściągać, karmić mi chomika. Punkty sobie wymienię i dostanę talon na balon. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4B0 920 930 L

lub 4B0 920 931 C

:decayed:

Wyswietlacz z cala dzialajaca plyta - licznik z c5 po lifcie CRYPTO za 100 polskich dukatow z wysylka :guma:

dla tego co mi znajdzie dobry wsad o nr jak wyzej - (bedzie ganiac oil temp) 30% rabatu na wyswietlacz :lol1:

szybka igla z ori ringami 50 z wysylka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, kto robil ten emulator i jest w stanie mi powiedziec jaki ma byc tranzystor bipolarny czy unipolarny, bo symbol na obrazku jest bopolarny, a symbol irf530n to jest tranzystor unipolarny, i ktory zastosowac ?

Nie sugeruj się obrazkiem. Bierz po symbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...