Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ELSA - problemy


MrWho

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Zdobylem else 3.60 + update 3.61 + biny Audi... no i zainstalowałem wszystko... najbardziej interesują mnie schematy elektryczne.. ale przy wejściu w schematy... po wybraniu audi/model/rok.. wyświetla mi ciągle... "Wybór zablokowany. Najpierw wprowadź identyfikacje samochodu.." O co chodzi? Mam zainstalowany SVGView.exe, ponoć czasem jest tak, że jak nie ma polskich binów to nie chodzi... ale doinstalowałem DE i EN i tez d*pa :(

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór zablokowany. Najpierw wprowadź identyfikacje samochodu..

Powinno wyskoczyć takie okno, w którym wybierasz m.in.: markę samochodu, model, rok produkcji, dokładne oznaczenie modelowe, oznaczenie silnika, skrzyni, etc. Nie wpisuj numeru VIN, ponieważ ELSA nie ma połączenia z internetem. Na końcu naciśnij na OK, otwiera się wtedy nowe zlecenie i wszystkie opcje się uaktywniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak robie :) Dziwi mnie ze nie ma wogle mojego silnika :/ Ale nawet jak wybiorę cokolwiek to jest lipa :( I wyświetla mi ciągle:

Wybór zablokowany. Najpierw wprowadź identyfikacje samochodu.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem... instalowałem tak jak tam :( i d*pa :( [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 01:39_________________________________________________Panowie jak by ktoś miał podobny problem...

Jeżeli zainstalowaliście tylko PL to po doinstalowaniu EN/UK lub DE trzeba jeszcze raz wsadzić płytę od audi i doinstalowuje pliki w jezykach w/w i teraz all śmiga :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kotlet :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kotlet :kox:

Co niektórych to nie kumam :wallbash: chyba dużo lepiej dla Moderatorów i samego Forum, jak ktoś odświeży temat zamiast zakładać nowy i robić syf i powielanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmówcą ... tym bardziej ze wielu "speców" na forum odsyła do "szukajki" a im wiecej dublujacych sie tematów tym mniej sie chce szukac i tym więcej kolejnych pytań o to samo ...

... a problem nadal nie jest rozwiązany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakieś rozwiązanie na ELSĘ pod windows 7 :mysli: ?? Windows XP mode odpada bo mam Windowsa 7 Home Premium 64-bitowy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze inne rozwiązanie: http://www.osinfo.pl/artykuly/windows-xp-mode-w-windows-7-home-premium :naughty:

jestem w trakcie, jak się uda to dam znać :wink4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 18:10_________________________________________________zrobione i działa :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie będę zakładać nowego tematu. Zainstalowałem sobie ELSAWIN 6 oraz baże z 01.2017. Jednak mam problem. Jak wejdę np w instrukcje napraw, instalacje elektryczne to mimo że podam wszystkie parametry auta nawet z numerem VIN to zawsze pokazuję mi się:

Wybór zablokowany. Najpierw wprowadź identyfikację samochodu...

Dane nie dostępne w programie ElsaWIn.

 

Robiłem reinstalację i to samo. Może ktoś wie co jest przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w ELSAWin są opisy poszczególnych kodów usterek? Jeśli tak to w którym dziale tego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jakubor napisał:

Mi się wydaje, ze gdzieś to widziałem, tylko teraz nie mogę skojarzyć. Poszukam i Ci wyślę:D

Czekam z nadzieją:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jak coś w języku angielskim (united kingdom) albo niemieckim bo w PL mało info jest niestety, ogólnie do TDI ciężej o info z procedur diagnostycznych... Czasami więcej info znajduje np. do tego samego silnika ale w bazie Skody lub VW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...