Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jeżdze a Wy ? może mały meeting ?

Adam rondko w piasecznie bede odwiedzał na pewno na poczatku na rozgrzewke :-)

Pozdrawiam.

Ps. jak sie zorganizujecie dajcie info na kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z ciekawosci pocielem kolektor i oto co ujrzałem ..... to jakis zart ten kolektor , on nawet nie jest w srodku pospawanany tylko rurka w rurce siedzi

82e11bde.jpg

95aac046.jpg

06b05a2a.jpg

40855022.jpg

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 15:15_________________________________________________nowy wykres

86adcfbb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki fakt piękne, ale moc deko opada przed odcinką...ale ulica zweryfikuje te wszystkie auta :wink4: już w końcu nie wiem czy te kolektory coś dają czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki fakt piękne, ale moc deko opada przed odcinką...ale ulica zweryfikuje te wszystkie auta :wink4:

Pokaż mi wykres który wogóle nie opada i aż do samego końca pnie się ku górze. Mowa oczywiście o pełnym wykresie, a nie uciętym w momencie w którym jest moc max :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś nie pozwalaj sobie...ja Ciebie nie obrażam więc Ty mnie też nie obrażaj...kolejny co jest wygadany za kompem...to jest forum każdy może wyrazić swoje zdanie...a ponieważ nie właże w dupe Tobie i Twojemu klientowi co ma bogatego tatuśa to od razu głupi...weź wyluzuj te swoje jajeczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest twoje zdanie poza tym jnie znasz sie a nagle piszesz bzdury ze moc bla bla . Chyba nie kolejny ..... napisalem to w formie zartobliwej bo nie wiem czy ty jestes dalej Mi czy Ma . Dostales okresu ? czy jak . Zapraszam na lanie d*py jesli chcesz tylko musisz kogos zmusic do przyjazdu. Stawiam swoje audi na Jacka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie będę z Tobą udowadniał...napisałem swoje zdanie i nie ściemniaj że to forma żartobliwa...

Jasne ja zawsze pisze bzdury bo nie mam swojego warsztaciku a Ty masz...Twoja auta są naj i wogóle...ja nie mam nic do Twoich aut wyraziłem swoje zdanie

PS. Odpisz na gg bo nie widze sensu na takie rozmowy na forum publicznym...chyba że lubisz się popisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak chcesz mnie wyzywać to albo spotkanie osobiste albo chociaż gg...bo ja nigdy tak Ciebie publicznie nie nazwałem i nie nazwe bo tak się nie robi...jak się coś ma do kogoś to w cztery oczy a nie żeby cała Polska wiedziała jaki to Ty wielki bo kogoś obraziłeś publicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leze i nie moge sie pozbierac niezła jazda chłopaki :) Zima wam doskwiera. :gwizdanie: Prosze wykres który sie skonczył bo była odcinka 7000.

http://img213.imageshack.us/img213/7772/audis4sidnew.jpg

Adam mozemy ustawic sie z zielonym Su... to bysmy zobaczyli jak RS4 smiga ale moze bez ludzi.A duzo nadłubane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Subaru to nie bo zaraz będzie że waga mniejsza że pojedynek nie równy bla bla bla...choć z chęcią bym zobaczył pojedynek brudnego subaru z wylansowanym RSem :tongue4:

Ja jestem za tym żeby namówić Sida na to żeby pokazał w końcu że jego auto jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leze i nie moge sie pozbierac niezła jazda chłopaki :) Zima wam doskwiera. :gwizdanie: Prosze wykres który sie skonczył bo była odcinka 7000.

http://img213.imageshack.us/img213/7772/audis4sidnew.jpg

No i co nie opada? :) Pytanie retoryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opada ale już po odcince...jak dla mnie widać od razu różnice porównując te dwa wykresy...w praktyce auto z linku powyżej jedzie do samego końca wskazówka obrotomierza wchodzi na czerwone pole a auto jeszcze idzie bombą

Nie twierdze tym samym że RS opisany w tym temacie jest wolny czy coś w tym stylu...poprostu to są na dzień dzisiejszy dwa najmocniejsze 2.7 BiT w Polsce i porównałem ich wykresy i wykres Sid'a jest ciut lepszy...ale wiadomo wszyscy zweryfikuje ulica, umiejętności kierowcy tez się liczą można wsadzić milion euro w auto profi wystroić ale jak ktoś piz.... to i tak przegra...wiosna i lato pokarze ile jest prawdy w tych wszystkich wykresach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal musisz ochlonac bo spinasz sie jak Turbodynoman :). Macku wiesz ze subaru zdobylem puchar i ze jest szybkie :). Czekam na sida . A wykres to tylko kilka kresek i cyferki ... to mnie nie interesuje . Jesli twierdzisz ze nasz nie idzie bomba to zapraszam na jazde probna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu kochaniutki czy ja gdzieś napisałem że nie idzie bombą?? nigdzie...więc nie mów tak...spotkamy się pewnie nie raz w miłą warszawską noc to jeżeli będę mógł wsiąść to z chęcią zobacze jak to jedzie ale mówie jeszcze raz że nigdzie nie napisałem że to auto nie jedzie.

Nie spinam się tylko nie pozwalam sobą pomiatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obydwu tych wykresach jest wiele informacji. Jeden jest robiony przy 24st. celcjusza drugi przy 0,2st.

Moc 521KM wynika tylko z tego, że auto pociągnęło do 7k Rpm, bo na wykresie na Eliminatorach jest większy moment praktycznie w całym zakresie obrotowym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie...mówie ja wychodze z założenia że uliczny Kill wszystko rozwiąże...tylko problem jest taki że jeden z właścicieli upala jak głupi jak by mógł to by przez całe Aleje od Pruszkowa aż po Wisłe leciał na odcince a drugi non stop mówi że się nie ściga choć ma auto przystosowane do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...