Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Cyferki fakt piękne, ale moc deko opada przed odcinką...ale ulica zweryfikuje te wszystkie auta :wink4:

Pokaż mi wykres który wogóle nie opada i aż do samego końca pnie się ku górze. Mowa oczywiście o pełnym wykresie, a nie uciętym w momencie w którym jest moc max :gwizdanie:

taka metoda pomiarów na Maha :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:22_________________________________________________

tylko problem jest taki że jeden z właścicieli upala jak głupi jak by mógł to by przez całe Aleje od Pruszkowa aż po Wisłe leciał na odcince

znaczy ogier :naughty::decayed:

a drugi non stop mówi że się nie ściga choć ma auto przystosowane do tego...

znaczy lansssser :decayed::naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:23_________________________________________________

buehehehe Michal jestes miszczem :) Masz u mnie flaszke

Adam nie dawaj mu flaszki bo przeleci po pijaku te Jerozolimskie na odcince a jak skończy to powie, że nieprawda, wcale nie upalał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Poziek masz racje mlody jest wkoncu . Ale czytajac to " Opada ale już po odcince...jak dla mnie widać od razu różnice porównując te dwa wykresy...w praktyce auto z linku powyżej jedzie do samego końca wskazówka obrotomierza wchodzi na czerwone pole a auto jeszcze idzie bombą " Dla mnie bomba jest ten opis :) Zaraz odpale nfs i przetestuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek apropo tych Jerozolimskich to tyczyło się Jacusia a nie mnie...masz racje ja szybko się nie przemieszczam bo w sumie nie mam czym przecież ja się nie znam i nie mam pojęcia o szybkich autach...

No i co z tego że młody?? jakiś problem z tym?? a pić ogólnie nie pije ( mam zasady ) i nic mi nie sponsoruj nie trzeba...teraz to powinnien mister JacekRS postawić Ci tą upragnioną flaszke za to że auto jest profi ogarnięte i że jest szybsze od wszystkich 2.7 w PL...nawet nie flache tylko jakąś łyche powinnien Ci zasponsorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprzeciętny wykres :good: wartości na nim i to jak są poprowadzone linie powodują ślinotok u każdego kto lubi trochę mocy :slina: coś wspaniałego! gratki na prawdę PROFI roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...