Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie do stałem wiadomość i jestem mile zaskoczony że coś się na miejscu też dzieje..

zjawię się, do zobaczenia :hi:

od Ciebie kolego kiedyś chciałem te felgi co masz na zdjęciach kupić ;) dzwoniłem ale termin nie pasował, bo miałeś je gdzieś w firmie na portierni czy cuś ;)

11 mnie nie ma, ale na następny spot wpadnę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza,ten kto ma zamiar przyjechać niech pisze, pisze pisze :baseball:

spokojnie spokojnie ... jeszcze może być tak że nie nadążysz czytać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info na priva. Ja na bank wpadnę ale na następny. 11 września mam śluba i by mi chyba przyszła małżonka nie wybaczyła jak bym pojechał na spota :wink4:

Mam nadzieję, że trochę ludzi się zjawi. Coraz więcej A4 widać w naszym regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a powiedz mi - Ty wpłaciłeś kaskę na zlot na sobotę ale nie kojarzę czy byłeś ??[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 09:44_________________________________________________Podwieszę wątek bo widać że jest u Was w Pile potencjał :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Trochę mi się plany po zmieniały i właściwie to nawet zajrzeć na forum przez dłuższy czas nie miałem czasu. Do dzisiaj nie mogę sobie tego wybaczyć, że nawet na jeden dzień nie udało mi się dojechać.

ALe mówi się trudno. Następnego nie odpuszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks za info na Priva :cool1: Pass-uje,postaram się nie zawieść i być koło YELLOW KARCHER-a :kox: Pozdrawiam i do zobaczyska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coraz więcej się Was deklaruje ..... jak tak pójdzie to na spotach będzie więcej osób niż w Poznaniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo nocnej zmiany postaram się także przyjechać :hi:

:good: :good: :good: szacuneczek :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wypastować na jutro auta, lakierki żeby się świeciły,a tak może POZNAŃ by nas tam nawiedził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.a może Poznań wpadłby jutro do piły :naughty:

jutro będzie ciężko ponieważ mamy w niedzielę spota z gokartami .... ale trzeba byłoby pomyśleć nad spotami łączonymi od czasu do czasu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie może i ja się skusze na ten spocik

chociaż nikogo nieznam ale z miłą chęcią poznam

koniecznie przyjedź .... każdy z Was będzie pierwszy raz więc poznacie się potem kino imprezka i takie tam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...