Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer oryginał w avancie


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

głupie pytanie cz w sedanie też były fabrycznie montowane subwoofery :?: :?: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam subwofer po lewej stronie stojac na wprost bagarznika i wszystko dziła bardzo fajnie i pieknie tylne głosniki sa połączone z subwoferem i zmacniaczem i czasami trzeba troszke zmniejszyc sygnał na przednie głosniki bo niewytrzymuja ale jestem zadowolony bo pieknie gra i nie trzeba sie bawic w kupowanie subwoferów ogromnej mocy i szpanowac jak dudni tylko to co jest wystarczy na pewno a dziewczyny i tak sie ogladaja hehehehe oczywiscie za samochodem pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 ori lewa strona

Witam,

Potwierdzam.

A czy ktoś wie a jeśli tak, to proszę o podanie rozpiski kabli wychodzących z kostki Subwofera. U mnie wychodzi 10szt. (wiązka) w różnych kolorach do deski rozdzielczej pod radio. Problem polega na tym, że NIEMIEC obciął ori. wtyczkę i podłączył sztukując kostki ISO do radia (innego-Standard),pozostawiając niewykorzystane kable luzem. Notabene auto kupiłem bez tego radia a i oryginalnego również nie otrzymałem. Gdy podłączyłem swoje radio do tych kostek (gniazd) dźwięk wydobywa się z przednich głosników, oraz z zamontowanych w tylnych drzwiach. Subwofer (NOKIA)milczy. Dodatkowo jest w nim jakiś wzmacniacz, który też chyba do czegoś służy, ale nie podłączone kabelki nie dają mu szansy się wykazać. Bardzo jestem ciekawy, jakie brzmienie było by z podłączonym subwoferem. Ewentualnie, jak podłączyć kable, aby wykorzystać ten głośnik w bagażniku?. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Na forum były różne wypowiedzi, ale nie uzyskałem informacji na temat mojego problemu. Więc sformułuję pytanie trochę inaczej...

a mianowicie:

Czy używa ktoś ori subwofera w - B5 Awant, oraz jak w ori radio wchodzi wtyczka(wtyczki) z kabelkami tzn. jakie kolory...

w które miejsce - połozenie pinów.

Mogłoby to mi pomóc w identyfikacji moich kabelków pozostałych po obciętej wtyczce (wtyczkach) w celu aktywacji mojego zestawu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pinów w wyjściu z radia to zobacz tu http://studio24.prv.pl/ kilkasz na kablomanie-> iso oem i szukasz swojego modelu radyjka :wink4:

Dzięki Krzyniek.

To już jest coś! Postaram się coś z tych rozwiązań zastosować w moim przypadku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No ...i problem z kabelkami rozwiązany. Subwoofer fabryczny Działa! :th:

Tylko, że sygnał "line" z mojego radia podłączony do żółtej kostki dawał ciche brzmienie subwoofera we wzmacniaczu aktywnym, więc podłączyłem go poprzez kondensator ceramiczny do kabla wychodzącego z radia na głośniki. Teraz subwofer gra ok. :>

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B6 stojąć przodem do bagażnika też jest z prawej strony,bo z lewej dali odtwarzacz do nawigacji.

Witam,

U mnie, stojąc przodem do bagażnika, z lewej strony mam otwierany schowek i jak go otworzę to nie mam tam nic - poprostu miejsce na jakieś pierdoły, a z prawej strony jak otworzę ten schowek to mam wielką dziurę - beż żadnej tapicerki - jest tam tylko mechanizm otwierania wlewu paliwa razem z linką awaryjnego otwierania tegoż wlewu - CZY W TYM MIEJSCU POWINIEN BYĆ ORI WOOFER??? jak nie to pokażcie jakieś fotki jak to być powinno, a i gdzie są do niego kable :mysli:???

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...