Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

póki nie masz na mnie zlecenie absolutnie mi to nie przeszkaszkadza-ale już wiem czemu masz szyby ciemne-auto mafijne(Arek pamiętej co złego to nie my)

i prawidłowo-tylko że jeszcze jakieś rowy powinien kopać Potencjalny morderca

Dziś się okazało, że ten koleś to był niezły artysta - miał ponad 1,8 promila :disgust:

Będzie siedział jak nic........

Marcinku ja caly dzien w pracy kopie rowy myslisz ze jestem potencjalnym morderca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podjechalem dzisiaj na spota do Vagowcow z Ostrowca bylo ich az 3 :> .Dobrze ze bylem z rodzinka wiec pojechalismy na pizze do Da Grassco . Kurcze wyjezdzam w delegacje i nie bede mogl sie z wami spotowac :confused4: . Mam nadzieje ze spadnie snieg i pujdziemy na urlopy i sie spotkamy .Pozdrawiam i udanych spotow :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie niedziela to kiepski dzien na spoty zawsze cos wypadnie

Kurcze wyjezdzam w delegacje i nie bede mogl sie z wami spotowac . Mam nadzieje ze spadnie snieg i pujdziemy na urlopy i sie spotkamy .Pozdrawiam i udanych spotow

to moze my do ciebie podjedziemy,a daleko to? :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby nie marznąc umówmy sie pod chińczykiem od razu co ?

nie chce marudzić ale juz mi sie troche nudzi ten chinczyk ja bym dzisiaj zjadl pizze, da grasso ??? na radwana jest parking duzy i w ogole?

widze że frekwencja dzisiaj bedzie lipna...

moze prezes sie tez pojawi i Tomka ibizką wyciagnę i bedzie dobrze jedna dużą zamowimy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj Pańszczyznę odrabiam(w pracy jestem) :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[

widze że frekwencja dzisiaj bedzie lipna...

moze prezes sie tez pojawi i Tomka ibizką wyciagnę i bedzie dobrze jedna dużą zamowimy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było fajnie nowy fajny samochodzik byl do ogladania :) tylko zapomnialem aparatu takze nie bedzie fotostory :thumbdown:

Żadko tu zaglądam,ale widze ruszyło się coś,na przyszłego spota postaram sie wpaśc i kogoś ściągne ze sobą

witam, witam za tydzien zapraszamy na 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie :> szykuje sie jakas popijawka niezła :polew: ale to nie w poniedziałek bo rano do pracy trzeba :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 13:47_________________________________________________ :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie jakieś dyżury wyznaczyć-kto kiedy samochodem przyjeżdza a kto smakuje

no nie :> szykuje sie jakas popijawka niezła :polew: ale to nie w poniedziałek bo rano do pracy trzeba :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 13:47_________________________________________________ :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 19:50_________________________________________________Dudi ma kilka osób do sprzątnięcia w Skierniewicach a nie delegacja

Kawalek, chyba do Skierniewic mnie przerzucają :confused4:

a poważnie często tak Ci delgacje dają? przechlapane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdzę co dwa dni-spokojnie się przejedzie-robią na zmianę raz jeden raz drugi pas.

niech będzie-mogę w next poniedziałek za kierownicę robić. Krawcu ale TY następny :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________nie ma tu życia ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...