Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

W maskę bez znaczka powinienem mieć. Myślę, że poniżej 100zł.

Jeszcze tą dokładkę muszę sprawdzić, tylko powiedz od czego dokładnie jest.

---------- Post dopisany 14-08-2012 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2012 at 21:04 ----------

103 zł za ten grill do a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko będzie kupić dolny grill bo tak naprawdę nigdzie tego nie ma. Możesz poszukać ewentualnie od Cabrio bo też pasuje tylko jest inna ramka ale nie przeszkadza w niczym. Jak coś to z jakimś rabatem mogę coś skombinować z ASO ale cena to ok. 400 za nową dolną kratkę do s-line :shock3:

Dziś jak odjeżdżałem to spojrzałem na Twojego czarnucha i zauważyłem brak dolnego grilla - ptaki to kij - gorzej będzie jak będą wchodzić sierściuchy do środka żeby było cieplej :facepalm: miałem taki przypadek w B4 swego czasu i nie było fajnie :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek za***isty avancik- środek mnie zabolał- trzeba coś chyba zacząć działać bo słabo to wygląda u mnie :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: .

kratka będzie c5 na przeczekanie a później szukam ramki s line i siatkę wsadzę tuningową wsadzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek za***isty avancik- środek mnie zabolał- trzeba coś chyba zacząć działać bo słabo to wygląda u mnie :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: .

kratka będzie c5 na przeczekanie a później szukam ramki s line i siatkę wsadzę tuningową wsadzę

podziekował za uznanie :hi: jakbyś miał tak blisko do domina też byś tak miał :polew::polew::polew:

on cierpi na taką chorobę która jest bardzo zaraźliwa i przenosi się na innych :facepalm::decayed::decayed::decayed:

powodzenia w rezaniu bo jest wtym sporo frajdy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kratka w zderzak do A6 do roku 01 jakies 16 zł.
będzie jednak grill s line już ramka idzie jeszcze muszę od Adamooo wyciągnąć kratkę

kto będzie w poniedziałek?? ja może pojadę wcześniej do pracy więc jest szansa że będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy :shock3::shock3::shock3::shock3: Ma ktoś zderzak przedni do B5 i belkę i pisać 503601207 pilne

bo ktoś mi hakiem wjebał sie a mnie nie było :( poszukuje cos taniego :doh::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek jak wyprawa udana czy nie???

Udana,dowiedziałem się,że cupra R to samochód nie dla mnie,albo ta była roz... po Polskich drogach albo wszystkie jeżdżą jak taczki.No i uśmiałem się trochę z kolesia z Seata w W-wie co próbował mi wmówić o moim audi i ile za nie chciał dać.Ale do dłuższa rozmowa.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Na razie jestem najarany na to Subaru Impreza WRX 2002,EU dodatki STI. Dużo fotek (2595574992) - motoAllegro i zależy co wygra u mnie rozsadek,czy marzenia z dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek jak wyprawa udana czy nie???

Udana,dowiedziałem się,że cupra R to samochód nie dla mnie,albo ta była roz... po Polskich drogach albo wszystkie jeżdżą jak taczki.No i uśmiałem się trochę z kolesia z Seata w W-wie co próbował mi wmówić o moim audi i ile za nie chciał dać.Ale do dłuższa rozmowa.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Na razie jestem najarany na to Subaru Impreza WRX 2002,EU dodatki STI. Dużo fotek (2595574992) - motoAllegro i zależy co wygra u mnie rozsadek,czy marzenia z dzieciństwa.

w końcu fajna ścigawka.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

jest ktoś jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź ja mam plan wypastowac czarnucha co by chociaż raz wstydu nie było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie dam rady dzisiaj6 jadę ze Staruszkiem na.ranczo. Jaka murzynska robotę odwróci. Jak będę wracał to zerkne czy jesteście :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...