Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

zlocik ciekawy owszem, no a mój popis z krawężnikiem nie planowany i nie życzę nikomu takich spotkań a fela do zrobienia bedzie

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:36_________________________________________________a uczyłem się jeździć w kaskaderze ale to zbieg okoliczności

witamy nowego klubowicza :hi: :> kaskadera :polew:

silver_leon mam nadzieje ze trafiłeś w te dziure :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i Silver nie przeszliśmy testu "korb"

trudno się mówi :) ale nie ma się czym przejmować Chłopaki i tak macie fajne fury :laghing2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za tydzien nie bedzie , froger34 wlasnie lecialem po klamoty do mondeo do Suchedniowa koles mieszkal 2 domy od NOSBA wiec sobie troszke pogadalismy i szykuje sie podobno ciekawy swap dobrze mowie froger34 :kox: . Mialem przywlec kumpla ale na nastepny napewno przyjedziemy :good: i jedziemy na kebaba :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie podobno ciekawy swap dobrze mowie froger34

czy wypali to najstarsi górale nie wiedzą :wink4:

Jak wypali po bedzie bomba :kox: ty tez bedziesz napewno zadowolony :naughty:

To za tydzien nie bedzie

dopiero 19 pazdz ,ale bedzie wieksza ochota na kebaba :> po przerwie

A to czemu swietujecie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIerownik :polew: :polew: :polew: :polew:

ububu dubu niech nam żyje kierownik naszego klubu :polew: :polew: :polew: :polew: nie mogłem sie powstrzymać :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 06:05_________________________________________________mm.max jak-zdiagnozowałeś ze lusterko nie grzeje ale czy na vagu widać który elemens jest walnięty?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm.max jak-zdiagnozowałeś ze lusterko nie grzeje ale czy na vagu widać który elemens jest walnięty?!

Masz / lub miałeś bład w ogrzewaniu prawego lusterka zewnętrznego (otwarty obwód) - wiec albo coś z kabelkami albo element grzejny masz upalony. Ze wzgledu na to że czasu było mało - to tylko tyle mogę powiedzieć bo trzeba by sie zagłębić w temat czy ten bład powraca czy moze ogrzewanie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będę dzisiaj w ASO-potrzebuje ktoś coś? to zamówie?

jak coś to call. gdzieś tam powinien być mój nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj szalone zakupy zrobiłem-osłonę fitru powietrza do Golfa-przyciski mają przyjść-facet nie był pewien czy te osłony będą pasowały- ale przyciski idą :decayed: :decayed:

może to być pompa wspomagania kierownicy-tak miałem w B5 przy skręcaniu na niskich obrotach dziwne dzwięki były-ale to B5 pompa 200pln kosztowała

[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 07:45_________________________________________________za wymianę klocków 200pln-szaleni!!!się chłopaki cienią :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piekne ceny Marcinie w tym aso, a jeszcze wczoraj oprocz rozrzadu i tej pompki musze zmienic cos we spomaganiu bo ,i zaczelo piszczec strasznie jak krece kier na postoju :wallbash: bede musial zostawic tam ze 3tysie masakra

Sprawdź stan płynu do wspomagania.

Zakup rozrządu i wymianę polecam w ASO Seata w Kielcach - do tej pory mają ceny normalne i znają sie na robocie

Do BPW zestaw rozrządu ma nr 038 198 119A plus pompa wody 038 121 011JX - krawcu podzwoń popytaj jakie ceny są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seat

Tytuł: SOLO Krzysztof i Wojciech Słabiak - Salon, dealer, części - Seat - Kielce / Masłów

Adres: http://www.solo.seat.pl/

Miasto: Kielce / Masłów

Opis: Salon, dealer Seata w Kielcach / Masłów

Adres firmy/telefon (opcjonalnie): Dąbrowa 346B

26-001 Kielce / Masłów

Telefon: (041) 362 62 00, (041) 368 60 03

Faks: (041) 362 62 20, (041) 362 62 22

czy to ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten przypominam ci zebys sie powołał na zniżkę jaką ma mój poprzedni klub samochodowy ;)

miałeś racje za 1500 zl to zrobia mi te wszystkie wymiany : rozrzad, klocki pompke do spryskiwaczy i (piszczace) wspomaganie a w kielcach za sam rozrzad chcieli 1700

dzieki za cynk :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten przypominam ci zebys sie powołał na zniżkę jaką ma mój poprzedni klub samochodowy ;)

miałeś racje za 1500 zl to zrobia mi te wszystkie wymiany : rozrzad, klocki pompke do spryskiwaczy i (piszczace) wspomaganie a w kielcach za sam rozrzad chcieli 1700

dzieki za cynk :hi:

A jakbyś sie umawiał na robotę jakąś sobote to daj wcześniej znak bo jakby mi pasowało to pojechałbym z toba, załatwiłbym testówkę exeo i napewno byłoby :kox: fajowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś sie umawiał na robotę jakąś sobote to daj wcześniej znak bo jakby mi pasowało to pojechałbym z toba, załatwiłbym testówkę exeo i napewno byłoby fajowo

no w sumie całkiem dobry pomysł :> , byłoby jeszcze milej gdybym nie musiał zapłacic ubezpieczenia w tym miesiacu ;( bedzie niezły debet w tym miesiacu :shocked:

[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 14:50_________________________________________________a własnie mm.max mam nadzieje ze robiles tam jakies auto i solidnie robią, co bym nie musiał tam na poprawki jezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...