Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm miałem okazje kupić tubę do sedana za 70 zł na allegro kurde

Mam w garażu tubę do sedana i 4 głośniki w drzwi oczywiście BOSE :) Jak coś to pw

Głośniki z końcówka B były montowane od 2007 roku, ponoć lepsze, sam nie słyszałem więc nie potwierdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm miałem okazje kupić tubę do sedana za 70 zł na allegro kurde

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

to sa te niby lepsze głośniki z bose z literką B?

AUDI A4 B6 B7 01-08r. GŁOŚNIKI W DRZWI FIRMY BOSE (4093870509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy to nie ma różnicy

ten koles sprzedaje drożej niż w aso... ma fantazje... mistrzem okazji to on nie jest:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego allegrowicza pamietam, on ma wszystko z kosmicznymi cenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a to prawda ze w nagłosnieniu bose nawet wysokotonowe sie roznia? czy jest to naciaganie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a to prawda ze w nagłosnieniu bose nawet wysokotonowe sie roznia? czy jest to naciaganie?

Wszystko pisze w pierwszym poscie! Różnią się 2 w tylnych drzwiach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po stage I. Tuba i wzmak wymienione. Miałem odciętą ori wtykę.

Po podłączeniu wszystko hulało tylko z głośników coś szumi. Po przekręceniu zapłonu to nawet pierdziało. Doszukałem się, że trzeba zmostkować 19 z 21 i 20 z 22. Zrobiłem to i pierdzenie przy włączonym zapłonie ustało, niestety szumi cały czas (przy włączony i wyłączonym zapłonie).

Ktoś miał problem ze stykami, ale u mnie wtyka ori i pinów nie ruszałem, a wszystko ładnie zlutowane, cyny nie żałowałem.

Co można jeszcze zrobić?

P.S. Przy hermanie miałem idealną ciszę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poprowadziłeś przewód do wzmaka w izolacji w tkzwawnym ekranie?

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

jakby ktos chciał zanlazłem na allegro ma tez inne boczki

Tapicerka lewa lewy tył AUDI A4 B6 ORYGINAŁ BOSE (4047495433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie prowadziłem żadnych przewodów bo podpinałem tylko tył. Przepiąłem wtyke i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jezeli założyłes wzmak bose to musisz poprowadzić przewod ekranowy dlatego szumi w tym watku ktoś tak miał gdzies to pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będę takie rzeczy robił to się zastanowię nad podpięciem przodu od razu, jak rozbierać to po całości :wink:

A jeszcze pytanko do uciszenia 3 piknięć. Po uciszseniu przez zmostkowanie też jest taka różnica w czasie uruchomienia wzmaka z glosnikami tył, czy od razu się załącza? Bo w tej chwili jest opóźnienie kilka sek właśnie przez te piknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest warta cała kompletna wiązka do BOSE ? Coś gdzieś wynalazłem i nie wiem czy cena dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie koleś powiedział 300zł z wysyłką, plus jest taki że ona jest taka jaką potrzebuje, dostać ją to rzadkość, a za sama wtyczka też ludzie wołają od 100zł w górę, wiązka idzie prosto z wzmacniacza do radia tylko? czy rozchodzi się do drzwi też? Wiązki w drzwiach pozostają bez zmian? Ogólnie mam komplet już głośników i tube z BOSE założone, poza wzmacniaczem i wiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od A6 za 80 zł :)

szukaj żeby tylko pasowała kostka wzmaka, piny w każdej chwili możesz przełożyć jeśli coś bedzie inne.

T-Rox Wiązka idzie od wzmacniacza, rozchodzi się do tylnych drzwi przy słupkach B, a do przednich drzwi masz przewody przy radiu i tu możesz połączyć. Do tego masa i plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od A6 za 80 zł :)

Mówisz o kompletnej wiązce czy wtyczce ?

szukaj żeby tylko pasowała kostka wzmaka, piny w każdej chwili możesz przełożyć jeśli coś bedzie inne.

T-Rox Wiązka idzie od wzmacniacza, rozchodzi się do tylnych drzwi przy słupkach B, a do przednich drzwi masz przewody przy radiu i tu możesz połączyć. Do tego masa i plus.

Dzięki za info, pozostaje mi tylko wynegocjować trochę lepszą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozprowadzenia wiązki, ja u siebie wszystkie przewody doprowadziłem na swoje miejsca (najgorzej było z centralnym) bez łączenia ze starymi. Wszystkie przewody w ori wiązce Bose są grubsze od zwykłego nagłośnienia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos lubi dlubac sie to nic prostszego jak kupic sporo kabli odpowiedniej grubosci w roznch kolorach i samemu taka wiazke skrecic troche roboty jest ale satysfakcja gwarantowana. Nie wiem tylko jak to wychodzi w ostatecznym rozrachunku do ceny 250-300zl za gotowa ori wiazke z demontazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...