Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

No i masa odłączona :afro: różnica w odsłuchu jest taka jak bym wcześniej słuchał iPoda na seryjnych słuchawkach a potem podłączył słuchawki douszne Creative Aurvana :kox:

do porównania jakości z masą i bez masy proponuję odsłuchać te dwa kawałki :kox:

http://damian268.wrzuta.pl/audio/0GdFqWBxNyc/albano_romina_pover_-_sharazan

http://andante.wrzuta.pl/audio/2nqkjMbnZqt/i_santo_california_-_tornero[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________

... błąd przednich głośników i śmigam bez podpiętego pinu Bose :D

daj kodowanie na xx11xxx i nie będziesz miał żadnych błędów :wink4:

ja nie widzie roznicy :naughty: tzn nie slysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie słychać błędów :decayed: :decayed: :decayed: tylko widać vagiem :wink4: po odpięciu masy wywali ci błąd 02005. Przekodujesz z xxx9xxx na xxx1xxx i błędu nie będzie wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważyłem, że niestety nie działa ściszanie i pod głośnianie rozmowy telefonicznej przez BT :wallbash: ma ktoś jakiś pomysł o co come one. Wcześniej, przed montażem bose działało.

mystic, i jak to rozwiazales? u mnie zauwazylem, ze moge rozmowe sciszyc ale tylko do jakiegos poziomu - dosyc wysokiego (nadal jest glosno) albo ustawic jeszcze glosniej. czyli jakas reulacja jest ale tylko w zakresie glosno --> jeszcze glosniej. wczesniej moglem sobie rozmowe telefoniczna sciszyc prawie do zera, teraz sie juz nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tak samo jest u mnie, nie znam rozwiązania, no poza tym, że można podłączyć masę z powrotem i wówczas będzie Ci działało, ale wtedy audio się pogorszy więc koło się zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie słychać błędów :decayed: :decayed: :decayed: tylko widać vagiem :wink4: po odpięciu masy wywali ci błąd 02005. Przekodujesz z xxx9xxx na xxx1xxx i błędu nie będzie wywalać.

moj vag nie laczy sie z navi czy tam radiem bose wiec to kicham,bledy moga byc byle zeby gralo jak nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos powiedziec do ktorego pinu we wtyczce wzmacniacza wpiac czarny kabel z wiazki przewodow sygnalowych ( czarny - 1x0,35mm - pin 000979242 - mini Iso - 1 szt – razem z brązowym (u mnie czarny) przewodem 1x4,00mm od masy zasilania - podłączamy do masy radia). Podlaczylem wszystkie 4 sygnaly i mase i zostaje mi ten jeden czarny kabel i nie mam pojecia gdzie go podlaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwa miesiące prawie śmiga na odłączonym pinie bose i nic się nie dzieje tylko wszystko w aucie wpada w drgania przy głośnej muzyce,

ktoś wie jak ustawić poziom głosu po przekręceniu kluczyka jak wsiadam radio gra tak głośno że mało co zawału można dostać ma ktoś jakiś sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem nagrania Mariusza (te same wnioski co u Was).

BOSE gra przyjemniej górą i środkiem, z kolei bez pinu masy pięknie odznacza się dół (ale brakuje pozostałego zakresu). Wyjściem z sytuacji jest dobranie się do softu i poprawienie charakterystki dołu albo... zakup nie ori radia gdzie można pobawić się EQ.

A które ustawienie Wam przypadło do gustu? Co zostawiacie - przyjemniejszy dźwięk czy pierdalnięcie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostawiam pierdolnięcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

50233_109058892495471_7507335_n.jpg

NIECH ŻYJE ELEKTRO!!!!!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna podlaczyc ekran z przodu do masy radia a z tylu do masy wzmacniacza? Bedzie on wtedy spelnial swoja role?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem co zostawic :mysli: przy podlaczonym pinie 7,soprany mialem ustawione na godzine 11 tj 3 kreska na lewo od poziomu neutralnego a jesli chodzi o bas to na godzine 3 i jakos sobie gralo.

Po wypieciu pina 7,sopran mam na godzinie 13 a bas tak samo jak sopran przed wypieciem pina.Na polozeniu srodkowym,basu jest za duzo a do konca skali jest daleko...

Trzeba miec nadzieje ze ktos kiedys dostanie sie do softu i bedzie mozna zmienic male co nie co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja najbardziej lubie jak wszystko jest na godzine 12 ustawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja najbardziej lubie jak wszystko jest na godzine 12 ustawione :)

Ustawilem tak basik na wypietym pinie ale po godzinie grania juz mialem dosc -dla mnie za bardzo buczy.

Jakbym tak ustawil na wpietym pinie to bas bedzie slabiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna podlaczyc ekran z przodu do masy radia a z tylu do masy wzmacniacza? Bedzie on wtedy spelnial swoja role?

ja mam czarna zyle wpieta w kostce wzmacniacza a po stronie RNS-E nie jest wpieta w ogole. nie slysze zadnych zaklocen wiec na razie tak zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podpieliscie zasilanie 1x4,00mm i mase 1x4,00mm przy wzmaku to wiadomo ale chodzi mi po stronie radia, czy zasilanie idzie ze wzmaka np. do bezpiecznika i pozniej do radia? bo krosowac kabel 1x4,00mm za radiem z kablem zasilajacym 1x2,50mm to wydaje mi sie troche nie bardzo :confused4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kolejne BOSE Sound System [stage3] wyrezane* :naughty:

(*bez Bosowskiego głosniczka w desce i bez blend)

zamieszcze krotkie foto-story z pola walki. Machnąłem to za jednym podejsciem :good:

Pierw troszke trzeba rozebrac:

DSCN1332.jpg DSCN1331.jpg DSCN1333.jpg

Nastepnie wjechala wiazka:

DSCN1330.jpg DSCN1337.jpg DSCN1336.jpg DSCN1338.jpg DSCN1349.jpg

kabelek do kabelka.. (PIN BOSE zrobiony na wsuwce do masy. I tu Was moze zaskocze, ale u mnie z radiem kodowanym na BOSE nie słysze różnicy w dzwięku. Jedyna róznica jest taka, ze bez kodowania do masy jest brak wyswietlania napisu przy starcie)

DSCN1339.jpg DSCN1345.jpg

subwoofer + amplifier on-board:

DSCN1348.jpg

...No i przyszla pora na drzwi....

DSCN1365.jpg

w tylnych prawych drzwiach 4 z 5 klipsow urwanych :rant:

DSCN1364.jpg DSCN1366.jpg DSCN1369.jpg DSCN1370.jpg

Różnice hardware'owe:

DSCN1346.jpg DSCN1367.jpg

Zacząłem wczoraj gdzieś około 19, bez napinania, robota zaplanowana, wszystkie potrzebne graty pod ręką i gdy straciłem poczucie czasu patrze na zegarek i co widze ? :

DSCN1360.jpg :blink:

Podsumowując, ogolnie jestem zadowolony z upgrade'u, gra czysto, bez zakłóceń, jest moc, są niskie tony - może szału nie robi, ale dla mnie jest w zupełności wystarczająco :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...