Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Kable ok, dwa lata temu całkowicie wymieniałem wszystkie wiązki, od kostki 50 cm w głąb drzwi. Poza tym jak pisałem wyżej, głośnik podłączony pod sygnał z prawego głośnika gra bez problemu. Myślałem już że może po odłączeniu radia od wzmacniacza kodowanie mi się pozmieniało ale wychodzi na to, że jest ok, czyli : 0319717

 

Jedynie zauważyłem teraz, że wróciło to durne sprawdzanie mikrofonu bose po otwarciu drzwi, którego wcześniej nie było.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić przy wzmacniaczu, czy wychodzi z końcówki mocy sygnał na lewy przedni głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedyna opcja, bo nic innego do głowy mi nie przychodzi. Dziwne jest to jednak bo pamiętam że odpaliłem auto, muzyka zaczęła grać, zamknąłem drzwi i sekundy potem przestały grać l, dlatego też pierwsze co sprawdziłem to całą wiązkę drzwi i tam jest wszystko ok. 

 

Fajnie było by mieć drugi wzmacniacz Bose na 32 piny żeby podmienić i sprawdzić czy to jego wina, czy może radio sygnału nie wysyła, chociaż błędów żadnych nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pila24 kiedyś mi coś doradziłeś pamiętam na to, aby nie było sygnału sprawdzającego mikrofon po otwarciu drzwi, mógłbyś przypomnieć na czym to polegało?

 

Znalazłem post na forum sprzed 7 lat że też przestała grać muzyka, tylko po całości, no i pikanie z braku wykrycia mikrofonu po otwarciu drzwi. U niego był to efekt zalania wzmacniacza, przez co uszkodził się procesor dźwięku we wzmacniaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba chyba zrobić zworkę między pinem 6 a 24 jak dobrze pamiętam. wtedy jak by system nie szukał mikrofonu i wyłącza przy okazji funkcję audi pilot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

trzeba chyba zrobić zworkę między pinem 6 a 24 jak dobrze pamiętam. wtedy jak by system nie szukał mikrofonu i wyłącza przy okazji funkcję audi pilot

 

 

Tyle że ja właśnie fizycznie nic nie zmieniałem i ta zworka, a raczej jedno wyprowadzenie chyba do masy idzie. Także wychodzi na to że raczej uwaliło wzmacniacz, we wtorek-środę ma przyjść drugi, niby z B7 ale powinno być to samo co z B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...