Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Funkcja odprowadzania do domu w B5?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

na to to już w ogóle nie wpadłem :shocked:

prosto szybko łatwo i przyjemnie :kox:

:notworthy:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 23:20_________________________________________________tak w ogóle to co za ledy tam masz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alegro jest takie coś, follow me home (FMH) to się chyba zwie , miałem to montować jak zobaczyłem to u ojca w Voyagerze :kox:, ale dałem sobie spokój... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to to już w ogóle nie wpadłem :shocked:

prosto szybko łatwo i przyjemnie :kox:

:notworthy:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 23:20_________________________________________________tak w ogóle to co za ledy tam masz? :cool1:

Te, co w podpisie;)

Halogeny w zderzaku podpinamy analogicznie - czyli cewka przekaźnika idzie do żarówki w lampce, styk do plusa (przez bezpiecznik do stałego plusa), drugi styk do halogenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że tak do końca nie jest to porządany efekt bo lampka świeci do czasu włożenia kluczyka do stacyjki a przy zamykaniu tylko kilka sekund :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak parkuję auto w domu, to najpierw mnie odprowadza, a potem dopiero zamykam z pilota (gaszę ledy). Jeśli nie zamknę, to po 30 sek się wyłączają razem z lampką. Druga sprawa - jak masz moduł komfortu, to drzwi same się zamkną, jeśli nie ma kluczyka w stacyjce po określonym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój moduł posiada taką funkcję ładnego rozjaśnienia i powolnego ściemnienia :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_modul_komfortowych_kierunkowskazow_i_doswietlenia_zakretu-t99411.0.html;msg1137975#msg1137975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wrzuci schemacik jak podłączyć halogeny w przekaźnik odpowiedzialny za sterowaniem światła w podsufitce przy wł/wył z pilota drzwi? Za bardzo się nie znam i potrzebuję dokładnej instrukcji. Potrzebuję tylko taki efekt mimo, iż przy wł alarmu będzie on krótkotrwały (mam blisko do domu i mogę sobie pozwolić na zamknięcie auta z pilota będąc już przy drzwiach... Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wrzuci schemacik jak podłączyć halogeny w przekaźnik odpowiedzialny za sterowaniem światła w podsufitce przy wł/wył z pilota drzwi? Za bardzo się nie znam i potrzebuję dokładnej instrukcji. Potrzebuję tylko taki efekt mimo, iż przy wł alarmu będzie on krótkotrwały (mam blisko do domu i mogę sobie pozwolić na zamknięcie auta z pilota będąc już przy drzwiach... Z góry dzięki

też mi to po głowie chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...