Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączanie elektrycznego sterowania odcinka lędźwiowego w fotelach


Kwaśniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem kubełki do swojej A4 z elektrycznym sterowaniem odcinka lędźwiowego i chciałbym podłączyć to sterowanie jak było to fabrycznie robione przez Audi, z tym że moja A4 nie posiada wiązki z odpowiednimi kostkami. Czy ktoś już coś takiego robił? Przeszukałem forum i nic konkretnego nie znalazłem.

Aby rozruszać temat załączam opis pinów elektrycznego sterowania odcinka lędźwiowego. Sterowanie to nie pobiera dużo prądu, ale przy skrajnych położeniach silniczek potrafi pociągnąć do 4,5A.

img5719m.jpg

PS Ma może ktoś do sprzedania wiązki do podłączenia foteli z elektrycznym odcinkiem lędźwiowym?[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 11:27_________________________________________________Mam pytanie, co oznacza zaznaczony obszar, z instrukcji wyczytałem że 501 to kołek gwintowany na płycie przekaźników, który to z pokazanych na fotce? Nie wiem również co oznacza -2- (30)?

schematn.jpg

85502629.jpg

Czy taką wsuwkę można dostać np. sklepie elektronicznym czy tylko w ASO?

wswka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj naprawiałem klimę w swoim B6 i akurat zauważyłem że nie działa regulacja lędźwi.

na forum jest wiele tematów gdzie podpiąc i gdzie z boku na rozpisce jest bezpiecznik od sterowania lędźwi ale żadnych konkretów.

U mnie jest fabryczna instalacja i bezpiecznik (czerwone gniazdo) od regulacji fotela jest zaraz pod przekaźnikiem (złaczem) 75x na lewo od tego zielonego pokazanego w temacie powyżej, był to czerwony 10A zwykły bezpiecznik, jak się okazało spalony..

Wymieniłem, załączyłem i znowu wywalił, zwarcie robi mi silnik od regulacji góra/dół (fotel kierowcy)

Doszedł kolejny problem...

Jak tylko coś ustalę i naprawię to wrzucę jakieś info co i jak, puki co piszę tę wiadomość jako odpowiedź na pytanie wielu ludzi "Gdzie jest bezpiecznik od regulacji lędźwi????"

Nie ma go z boku po otwarciu drzwi kierowcy jak to niektórzy opisali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podpięcia elektryki od foteli musisz pprzeciagnąć dwa kabeli od plusa i masy i podpiac pod kostki np. wsówkami. ja zakładałem ostatnio u siebie fotele z elektryką, poczatkowo było na wsówki, dzis założyłem orginalne okablowanie z kostkami. Przewody idą w progu od strony kierowcy do fatele kierowcy i od fotela kierowcy bezpośrednio do fotela pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...