Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy te felgi będa pasowały????


wolfdom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów.

Proszę o pomoc. Czy takie felgi 8,5Jx18H2 ET30 (RS6) + opony 255/40/18 PIRELLI 240SNOWSPORT będą pasować do mojej audiczki. Czytałem na forum o ET i rozmiarach felg ale nie mam pewności. Z góry dziękuję za rady i wskazówki.

Może ktoś wie ile taki zestaw jest warty bo mam okazję kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies mody pod maska czy tak poprostu uwazasz ze kapec 255 to standard dla 110 konnego "silniczka" ? :rolleyes: to raz a dwa ze wspomagania na parkingu miec nie bedziesz.. a zeby przejechac po koleinach bedziesz musial dodatkowo kiere trzymac zebami..

nie chce mowic jednoznacznie, ale watpie czy taki zestaw w ogole podejdzie do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę do kitu ten zestaw :wink4: szczególnie opony baaardzo szerokie jak na B pjunkę :decayed: i do tego zimówki :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 19:38_________________________________________________

Spoko. A może warto kupić i pchnąć dalej :mysli:

a za ile możesz "to" wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele są ori a koles chce 1500.

to jest dobra cena za same felgi w dobrym stanie :cool1: możesz to przemyśleć moim zdaniem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne otarcia i rysy eksploatacyjne, proste, nie naprawiane.W kołach są czujniki ciśnienia opon[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 19:43_________________________________________________A opony 6mm.

no to w sumie niezły kąsek dla właściciela A6 bądź A8 (chyba szybciej) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolfdom ja szukam wlasnie tych felg wiec jesli nie jestes nimi zainteresowany to daj namiary na goscia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne otarcia i rysy eksploatacyjne, proste, nie naprawiane.W kołach są czujniki ciśnienia opon[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 19:43_________________________________________________A opony 6mm.

no to w sumie niezły kąsek dla właściciela A6 bądź A8 (chyba szybciej) :wink4:

:polew: nawet A6 nie pojdzie :polew: no chyba ze ktos mam Allroad A6 ja w swojej upchalem 255/45/18" powiem ze porazka nieda sie jezdzic dobija z przodu i nawet poszerzenie nadkoli nie pomoglo na 18" proponuje 225/40/18" a jak juz kapec to 235/30/18" wtedy ladnie wyglada a i profil jest mniejszy i nie bedzie dobijac na dziurach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...